IP Pro 5 16OLED/RYZEN_AI_7_350/32GB/1TB/5050/bezOS 83JN001ECK
Kód: LNN83JN001ECKSA
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo IdeaPad Pro 5 16AKP10 Copilot+ PC *armádní standard MIL-STD-810H Operační systém: ne Procesor: AMD Ryzen AI 7 350 (8 jader, 16 vláken, 2,0/5,0 GHz, 16 MB cache) NPU: AMD Ryzen™ AI (až 50 TOPS) Paměť: 32GB integrovaná LPDDR5x-8000 Maximální velikost: 32GB pevná paměť, nelze navýšit Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Sloty pevného disku: 2x M.2 SSD Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: SD Displej: 16'' 2,8K (2880x1800) lesklý OLED, 500 nitů, 100% DCI-P3, 120Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 1000 Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5050, 8GB GDDR7 Audio: HD, 2x 2W, Dolby Atmos®, 2x mikrofon Web kamera: FHD 1080p + IR, ToF senzor Polohovací zařízení: beztlačítkový vícedotykový touchpad se skleněným povrchem, podpora Precision TouchPad (PTP), 80x135mm Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ano Čtečka otisků prstů: ne Pero: ne Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4) Porty USB: *2x USB-A (USB 5 Gb/s/USB 3.2 Gen 1), 1x Always On *2x USB-C® (USB4® 40 Gb/s), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 2.1 Další porty: *1x HDMI® 2.1, až 8K/60Hz *1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5 mm) *1x čtečka SD karet *1x napájecí konektor Bezpečnostní čip: Microsoft® Pluton TPM 2.0 Baterie: integrovaná li-ion 84Wh Napájení: 170W Slim tip Barva: šedá (Luna Grey) Materiál: hliník Rozměry: 356,8x251x15,95mm Hmotnost: cca 1,72kg Záruka: 2 roky (3 roky po registraci) Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad_Pro_5_16AKP10?M=83JN001ECKDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.96 kg |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16", 16 |
| Veľkosť pamäte: | 32 |
| Farba: | Šedá |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Modelová řada: | Lenovo IdeaPad Pro 5 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Operační systém: | bez operačního systému |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Velikost paměti VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Paměť - počet slotů celkem: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 8000 |
| Paměť - max. velikost (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| WiDi: | Ne |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka baterie: | 12 měsíců |
| Disk - typ: | SSD |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,72 |
| Model: | 16AKP10 |
| Displej - rozlišení: | 2880x1800 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,0 |
| Modelová řada GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 120 |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 170 |
| Napájecí konektor: | Slim Tip |
| Typ paměti: | LPDDR5x |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 15,95 |
| Šířka (mm): | 356,8 |
| Hloubka (mm): | 251 |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| Přesný model CPU: | AI7-350 |
| Hmotnost: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,0 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 84 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkce Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
| MPN: | 83JN001ECK |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
