Káble, Redukcie

Najpredávanejšie

Optický duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 0,5m 0724
Optický duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 0,5m 0724
Na sklade do 24 hodín
Kód: SKOEM-OPT-SM-09-LCLC-005MBS
 
€7,33
OPTIX FC-FC Optický patch cord 50/125 3m Duplex OM3 1382
OPTIX FC-FC Optický patch cord 50/125 3m Duplex OM3 1382
Na sklade do 24 hodín
Kód: SKOEM-OPT-MM-50-FCFC-3MBS
 
€9,19
OPTIX FC-FC Optický patch cord 50/125 7m Duplex OM3 1384
OPTIX FC-FC Optický patch cord 50/125 7m Duplex OM3 1384
Na sklade do 24 hodín
Kód: SKOEM-OPT-MM-50-FCFC-7MBS
 
€7,69
CNS Optický duplex Patch kábel 9/125, LC/ST, 5m DPX-9-LC/ST-5
CNS Optický duplex Patch kábel 9/125, LC/ST, 5m DPX-9-LC/ST-5
Na sklade do 24 hodín
Kód: SKCNS-IMC2685BS
 
€7,32
164 položiek celkom
CNS Optický Pigtail 62,5/125 (OM1), ST, min. 1m 12-0AM146-1M/WH Kód: SKCNS-IMC3040BS
CNS Optický Pigtail 50/125, (OM3), ST, min. 1m 12-0AM140-1M/WH Kód: SKCNS-IMC3019BS
CNS Optický Pigtail 9/125, (OS), ST, min. 1m 12-0AS140-2M/WH
€1,90
Kód: SKCNS-IMC3060BS
Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APC SC/SC SPX-SM APC
€2,34

Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Spojka; Typ konektora:SC

Kód: 10101505E
Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC SC/SC SPX-SM
€2,34

Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Spojka; Typ konektora:SC

Kód: 10101071E
Optický Pigtail 9/125, OS2, SC, 1m 2010
€2,69
Kód: NTW-OEMOPP-3010W
Pigtail MM 50/125, OM3, konektor LC, LS0H, 1m PIG-50-LC-01
€3,49

Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Pigtail; Typ konektora:LC

Kód: 1010085E
Optická spojka multimode duplex LC-LC, PC, OM3 LC/LC DPX-MM OM3
€3,60

Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Spojka; Typ konektora:LC

Kód: 10101503E
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor LC, LS0H, 1m PIG-09-LC-01
€3,70

Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Pigtail; Typ konektora:LC

Kód: 1010084E
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor SC, LS0H, 1m PIG-09-SC-01
€3,70

Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Pigtail; Typ konektora:SC

Kód: 1010083E
Optická spojka singlemode duplex LC-LC, APC LC/LC DPX-SM APC
€3,92

Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Spojka; Typ konektora:LC

Kód: 10101502E
Optická spojka singlemode duplex LC-LC, PC LC/LC DPX-SM
€3,92

Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Spojka; Typ konektora:LC

Kód: 1010081E
Kotva pro samonosné optické kabely DROP FFTx G.657A 2-6 mm DROP_CLAMP
€4,24

Montáž:Ostatné

Kód: 10101488E
Kotva pro samonosné optické kabely DROP FFTx G.657A do 3,5 mm FISH_CLAMP
€4,57

Montáž:Ostatné

Kód: 1010053E
CNS Optický duplex Patch kábel 9/125, SC/ST, 1m DPX-9-SC/ST-1 Kód: SKCNS-IMC2373BS
Optický Pigtail 9/125, OS2, SC/APC, 1,5m PIG09/125SC/APC-1,5M
€4,84
Kód: NTW-OEMOPP-3122W
Optický Pigtail 9/125, OS2, SC/APC, 1m PIG09/125SC/APC-1M
€4,97
Kód: NTW-OEMOPP-3121W
Optický Pigtail 9/125, OS2, LC/APC, 1,5m PIG09/125LC/APC-1,5M
€5,32
Kód: NTW-OEMOPP-3125W
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 0,5m 9/125 simplex, G.652d, LS0H FOP-SCASCA-S-0,5-9
€6,04

XtendLan FOP-SCASCA-S-0,5-9; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu G.652d vhodné i pro WDM aplikace . Izolace 2...

Kód: NETXTE6531MG
CNS Optický duplex Patch kábel 9/125, ST/ST, 2m DPX-9-ST/ST-2 Kód: SKCNS-IMC2275BS
XtendLan FO patch LC/APC-LC/APC 1m 9/125 simplex, G.652d, LS0H FOP-LCALCA-S-1-9
€6,24

XtendLan FOP-LCALCA-S-1-9; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode (G.652d); Spe...

Kód: NETXTE6600MG
Ochrana sváru, zatavovací 40mm, vyztužení drátem 1,5mm - 25ks OCH40
€6,37

Montáž:Ostatné

Kód: 10102656E
Ochrana sváru, zatavovací 40mm, vyztužení drátem 1mm - 25ks OCH40-1
€6,37

Montáž:Ostatné

Kód: 10102657E
Ochrana sváru, zatavovací 45mm, vyztužení drátem 1,5mm - 25ks OCH45
€6,37

Montáž:Ostatné

Kód: 10102658E
Hore
Ďalšie produkty
Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Odborné poradenstvo
Doprava zdarma
Pre všetky objednávky nad 350€.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.