373 položiek celkom
MaxLink 10G SFP+ DAC kábel, pasívny, DDM, kompatibilný s Cisco, UBNT, MikroTik, 0,5 m ML-DACS+05
€11,69

Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+

Kód: 1015819E
UBNT UACC-CM-RJ45-1G [SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu] UACC-CM-RJ45-1G
€19,43

Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC

Kód: 1015908E
TP-Link TL-SM5220-1M, SFP+ Kábel Direct Attach 10G TL-SM5220-1M
€29,65

Pasívny kábel s dvoma konektormi SFP+ na každej strane. Je vhodný pre krátke vzdialenosti pre 10Gbps prepojenie. Dĺžka: 1 m

Kód: TP TL-SM5220-1M-UN-AM
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 5m DPX-09-LC/LC-5
€9,06

Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC

Kód: 10101005E
UBNT PowerBeam M5 300mm, PBE-M5-300 PBE-M5-300-EU Kód: 10901888E
OPTIX Optický duplex Patch kábel 9/125, LC/APC - SC/APC, 1m 1482 Kód: SKNET_1482BS
OPTIX FC-FC Optický patch cord 50/125 3m Duplex OM3 1382 Kód: SKOEM-OPT-MM-50-FCFC-3MBS
OPTIX FC-FC Optický patch cord 50/125 7m Duplex OM3 1384 Kód: SKOEM-OPT-MM-50-FCFC-7MBS
Optický duplex kabel, MM, 50/125, LC/SC, LSOH, (OM3), 0,5m 13501 Kód: SKOEM-OPT-MM-50-LCSC-005MBS
Optický duplex kabel MM 50/125, LC/SC, LSOH, (OM3), 1m 1350 Kód: SKOEM-OPT-MM-50-LCSC-01MBS
Optický duplex kabel MM 50/125, LC/LC, LSOH, (OM3), 7m 1334 Kód: SKOEM-OPT-MM-50-LCLC-07MBS
Optický duplex kabel MM 50/125, LC/LC, LSOH, (OM3), 5m 1333 Kód: SKOEM-OPT-MM-50-LCLC-05MBS
Optický duplex kabel SM 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 2m OPA-9-LC/LC-2D-ZX Kód: SKOEM-OPT-SM-09-LCLC-02MBS
KELine Optický duplex kabel, MM 50/125, OM5, LC/LC, LSOH, 15m POM5D-LCLC-150 Kód: SKOEM-DLCLC-5012515M-OM5BS
Keline optický duplex kabel, MM 50/125, OM5, LC/LC, LSOH, 10m POM5D-LCLC-100 Kód: SKOEM-DLCLC-5012510M-OM5BS
Optický duplex kabel, MM 50/125, OM5, LC/LC, LSOH, 7m POM5D-LCLC-070 Kód: SKOEM-DLCLC-501257M-OM5BS
Hore
Ďalšie produkty
Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Odborné poradenstvo
Doprava zdarma
Pre všetky objednávky nad 350€.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.