Acer Nitro V 16S/ANV16S-71-954D/9-270H/16''/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5070/bez OS/Black/2R NH.U29EC.001
Kód: 187019113954DA
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Acer Nitro V 16S (ANV16S-71-954D) *Dual-fan system Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only) Procesor: Intel Core 9 270H (14 jader - 6P + 8E, 20 vláken, P-core 2,7/5,8 GHz, E-core 2,0/4,1 GHz, 24 MB cache) Paměť: 2x 16GB DDR5 Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 (2/0) Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2) Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: microSD Displej: 16'' WQXGA (2560x1600) 16:10 antireflexní IPS, 180Hz, 400 nitů, sRGB 100%, podpora DDS Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070, 8G GDDR7 Audio: DTS® X: Ultra audio, 2x mikrofon Web kamera: HD TNR Polohovací zařízení: Precision Touchpad Numerická klávesnice: ano Podsvícení klávesnice: 4zónové RGB Čtečka otisků prstů: ne Síť: ano Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6 Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1650i + BT 5.2) Porty USB: *2x USB 3.2 Gen2 *1x USB 3.2 Gen1 *1x USB typ C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C přes iGPU/nabíjení přes USB 5 V, 3 A/DC-in 20 V, 90 W Další porty: *1x RJ-45 *1x HDMI 2.1 *1x čtečka microSD *1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) *1x napájecí konektor *1x bezpečnostní slot Kensington Baterie: 76Wh Li-ion Napájení: 135W 5,5mm AC Barva: černá (Obsidian black) Rozměry: 357,7x264x19,95mm Hmotnost: cca 2,1kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.39 kg |
| EAN: | 4711721011935 |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16", 16 |
| Veľkosť pamäte: | 32 |
| Farba: | Černá |
| Záruka: | 2R |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Modelová řada: | Acer Nitro V 16S |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Operační systém: | bez operačního systému |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Velikost paměti VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Herní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| WiDi: | Ne |
| Materiál: | Hliník |
| Disk - typ: | SSD |
| Hmotnost přesná (kg): | 2,1 |
| Model: | ANV16S-71-954D |
| Displej - rozlišení: | 2560x1600 |
| Počet jader CPU: | 14 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,7 |
| Modelová řada GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 8 GB |
| Herní provedení: | Ano |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 180 |
| Generace/řada CPU: | Intel Core 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 135 |
| Napájecí konektor: | 5.5phy |
| Počet paměti RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 720p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Výška (mm): | 264 |
| Šířka (mm): | 357,7 |
| Hloubka (mm): | 19,95 |
| Přesný model CPU: | 9-270H |
| Hmotnost: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,8 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 76 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| MPN: | NH.U29EC.001 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
