Acer Aspire Go 15/AG15-41P-R1J5/R5-7535HS/15,6''/FHD/16GB/512GB/AMD int/W11H/Silver/2R NX.J4MEC.001
Kód: 187003095072R1J5A
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Acer Aspire Go 15 (AG15-41P-R1J5) * Acer Sense App Operační systém: Windows 11 Home Procesor: AMD Ryzen 5 7535HS (6 jader, 12 vláken, 3,3/4,55 GHz, 16 MB cache) Paměť: 16GB DDR5 Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 15,6'' FHD (1920x1080) 16:9 antireflexní IPS, 60Hz, 300 nitů Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 660M Polohovací zařízení: Precision Touchpad Klávesnice: s numerickým blokem Čtečka otisku prstů: ne Webkamera: HD USB TNR Audio: 2x reproduktor, 2x mikrofon Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6 802.11ax MU-MIMO + BT 5.1) Porty USB: * 2x USB typu C™: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C /nabíjení přes USB 5 V, 3 A/DC-in 20 V, 65 W * 2x USB typu A: USB 3.2 Gen1 Další porty: * 1x HDMI 2.1 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x bezpečnostní slot Kensington Baterie: 53Wh Li-ion Napájení: 65W USB-C AC adaptér Barva: Pure Silver Hmotnost: 1,8kg Záruka: 2 rokyDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.77 kg |
| EAN: | 4711474275813 |
| Grafická karta: | AMD |
| Kapacita disku: | 500GB |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16" |
| Záruka: | 2R |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Acer Aspire Go 15 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Express card: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| WiDi: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Uhlopriečka ("): | 15,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,8 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | AG15-41P-R1J5 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,3 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 660M Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 7000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ne |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Presný model CPU: | R5-7535HS |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,55 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 53 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.1 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| MPN: | NX.J4MEC.001 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
