UTP kabel PlanetElite, Cat6, licna(lanko), PVC, šedý, 305m KAB-UTP6-L-P
Kód: 1010065E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
UTP kábel PlanetElite, Cat6, licna(lanko), PVC, sivý, 305 m
| Technické informácie | |
| Kategória: | Cat6 |
| Podporované protokoly | 10/100/1000 Mbps |
| Tienenie: | NIE |
| Prílohu: | PVC |
| Dirigent: | 23AWG, Cu |
| Priemer kábla: | 6,5 mm |
| Farba plášťa: | šedá, s vyznačeným meradlom |
| NVP: | 69 % |
| Balenie: | kartónová škatuľa 305 m |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Káble celé balenia |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 11.5 kg |
| EAN: | 8592457145042 |
| Typ komponenty: | Kábel horizontálny |
| Prevedenie: | CAT6 |
| Tienenie: | UTP |
| MPN: | KAB-UTP6-L-P |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
