Planet

20 položiek celkom
Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX GT-805A
€53,40

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšírenia:Modularita konvertora

Kód: 1018435E
Planet ISW-800T, switch, 8x 10/100Base-TX, ESD, DIN, IP30, -40~75°C ISW-800T
€85,40

Prevedenie:DIN Rail; Technológia:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximálny počet portov:8

Kód: 1017350E
Planet GTP-805A konvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC SFP, PoE injektor IEEE 802.3at GTP-805A
€86,64

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšírenia:Modularita konvertora

Kód: 1017293E
UTP kabel PlanetElite, Cat5E, drát, PVC, modrá, 305m KAB-UTP5E-D-PVC-P-BL
€95,27

Typ komponenty:Kábel horizontálny; Prevedenie:CAT5E; Tienenie:UTP

Kód: 10102362E
UTP kabel PlanetElite, Cat5E, drát, LS0H, DCa, fialový, 305m KAB-UTP5E-D-LSO-PR-P
€98,09

Typ komponenty:Kábel horizontálny; Prevedenie:CAT5E; Tienenie:UTP

Kód: 10101658E
Planet ISW-511T, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 2km, MM, DIN, IP30, -40~75°C ISW-511T
€98,33

Prevedenie:DIN Rail; Technológia:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximálny počet portov:4; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch

Kód: 1018243E
UTP kabel PlanetElite, Cat5E, licna(lanko), PVC, modrá, 305m KAB-UTP5E-L-PVC-BL-L
€98,40

Typ komponenty:Kábel horizontálny; Prevedenie:CAT5E; Tienenie:UTP

Kód: 10101709E
UTP kabel PlanetElite, Cat5E, drát, dvojitý venkovní PE+PE, černý, 305m, cívka KAB-UTP5E-D-PE-PE
€110,09

Typ komponenty:Kábel horizontálny; Prevedenie:CAT5E; Tienenie:UTP

Kód: 10101334E
UTP kabel PlanetElite, Cat5E, drát, dvojitý venkovní PE+PVC, Dca, černý, 305m, cívka KAB-UTP5E-D-PVCPE-P
€114,98

Typ komponenty:Kábel horizontálny; Prevedenie:CAT5E; Tienenie:UTP

Kód: 1046293E
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45 VC-234
€115,90

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/metalické vedenie; Možnosti rozšírenia:Modularita konvertora, Management konvertora

Kód: 1018311E
UTP kabel PlanetElite, Cat6, licna(lanko), PVC, šedý, 305m KAB-UTP6-L-P
€117,37

Typ komponenty:Kábel horizontálny; Prevedenie:CAT6; Tienenie:UTP

Kód: 1010065E
Planet switch ISW-621T, průmysl.verze 4x10/100+2x100BaseFX (SC) MM 2km, DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V ISW-621T
€118

Prevedenie:DIN Rail; Technológia:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximálny počet portov:6

Kód: 1018184E
Planet ENW-9801 PCI Express (PCI-E x8) síťová karta, 1x 10Gbps SFP+ ENW-9801
€133,48

Prenosová technológia LAN:Optical

Kód: 1018450E
UTP kabel PlanetElite, Cat6, drát, PVC, Dca, šedý, 305m KAB-UTP6-D-PVC-P
€135,73

Typ komponenty:Kábel horizontálny; Prevedenie:CAT6; Tienenie:UTP

Kód: 1045767E
Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11 VC-231G
€139,02

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/metalické vedenie; Možnosti rozšírenia:Modularita konvertora, Management konvertora

Kód: 1015967E
Planet IGS-1020TF, Switch, průmyslový, 8x 10/100/1000T, 2x 100/1000X SFP, -40~+75°C IGS-1020TF
€210,20

Prevedenie:DIN Rail; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:8; Management:SNMP/RMON; Vlastnosti switche:Rozšíriteľnosť

Kód: 1017497E
FTP kabel PlanetElite, Cat6A, drát, 4pár LS0H, Dca, oranžový, 500m KAB-FUTP6A-D-LSO-OR
€268,92

Typ komponenty:Kábel horizontálny; Prevedenie:Cat6A; Tienenie:FTP

Kód: 10102379E
UTP kabel PlanetElite, Cat5E, drát, dvojitý venkovní PE+PVC, černý, 1km, cívka KAB-UTP5E-D-PVCPE1-X
€338,20

Typ komponenty:Kábel horizontálny; Prevedenie:CAT5E; Tienenie:UTP

Kód: 10101516E
Planet POE-2400G, PoE injektor IEEE 802.3af, 24xGE, PoE 380W (max.15,4W/port) POE-2400G
€478,32

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:24; Management:Web; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch

Kód: 1018178E
Planet IGS-10020HPT PoE switch 8x 1000Base-T, 2x SFP, 802.3at 270W, IP30, -40 až 75°C, SNMP, IGMPv3, IPv6 IGS-10020HPT
€560,76

Prevedenie:DIN Rail; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:8; Management:SNMP/RMON; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch, Rozšíriteľnosť

Kód: 1018239E

Stránka 1 z 1 - 20 položiek celkom