Patchcord optický MM OM2 50/125, LC-LC, 3m, LSOH oranžový dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB, R/L -35dB, OEM ZCOMAX, rozbalené OPA-50-LC/LC-3D-ZX

Kód: SKNET_OPA-50-LC/LC-3D-ZXBS
Značka: OEM
€3,77 €3,14 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

rozbalené, nepoužité


Délka [m] 3
Kombinace konektorů LC PC-LC PC
Provedení duplex
Typ vlákna MM
Typ vlákna upřesněníOM2 MM 50/125um

Další vlastnosti
Max. útlum (I/L) 0,3dB
Min. Return Loos (R/L) -30dB
Provedení ochrany vlákna LSOH duplex 2x 2,8mm oranžový

Dodatočné parametre

Kategória: SFP moduly
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 2 kg
Typ: Kábel
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektoru B: optický LC
Dĺžka kábla [m]: 3
Typ jadra: Optika - MM
Typ konektoru A: optický LC
Rozhranie: SFP+
MPN: OPA-50-LC/LC-3D-ZX

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: