Optický duplex patch kábel 9/125, OS1, SC/SC, 3m 13-HHS108-3M

Kód: NTW-OEMOS1D-00030W
Značka: OXNET
€8,59 €7,16 bez DPH
Na sklade do 24 hodín
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia
Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Káble, Redukcie
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.02 kg
Typ: Patch kábel
Typ jadra: Optika - SM
Dĺžka kábla [m]: 3
Smart: Nie
Kategória: Káble, redukcie, OS1
Farba: Žltá
Typ konektoru A: SC
Typ konektoru B: SC
Tienenie: Optika
MPN: 13-HHS108-3M

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: