OXNET

64 položiek celkom
Optická spojka SC/SC, SM simplex 3010
€1,98
Kód: NTW-OEMOPP-0010W
Optická spojka SC/SC, SM simplex APC 3014
€2,14
Kód: NTW-OEMOPP-0012W
Patch kábel Cat5E, FTP - 0,5m, zelený 1604 Kód: NTW-OEMMSA0130W
Optický Pigtail 9/125, OS2, SC, 1m 2010
€2,69
Kód: NTW-OEMOPP-3010W
Optická spojka LC/LC, SM duplex 3020
€3,08
Kód: NTW-OEMOPP-0025W
Optická spojka LC/LC, SM duplex APC 3022
€3,40
Kód: NTW-OEMOPP-0026W
Optický Pigtail 9/125, OS2, LC, 1m 2020
€4,16
Kód: NTW-OEMOPP-3030W
Optický Pigtail 9/125, OS2, SC/APC, 1,5m PIG09/125SC/APC-1,5M Kód: NTW-OEMOPP-3122W
Optický Pigtail 9/125, OS2, SC/APC, 1m PIG09/125SC/APC-1M Kód: NTW-OEMOPP-3121W
Optický Pigtail 9/125, OS2, LC/APC, 1,5m PIG09/125LC/APC-1,5M Kód: NTW-OEMOPP-3125W
Optický duplex patch kábel 9/125, OS2, SC(PC)/SC(APC), 1m 1450 Kód: NTW-OEMOS2D-00011W
Optický duplex patch kábel 50/125, OM3, LC/LC, 5m UOC-5 Kód: NTW-OEMOM3D-06050W
Optický duplex patch kábel 50/125, OM2, SC/SC, 1m 13-HHM111-1M Kód: NTW-OEMOM2D-00010W
Optický duplex patch kábel 9/125, OS1, LC/LC, 1m 0726 Kód: NTW-OEMOS1D-06010W
Optický duplex patch kábel 9/125, OS1, SC/SC, 1m 13-HHS108-1M Kód: NTW-OEMOS1D-00010W
Optický duplex patch kábel 50/125, OM2, SC/SC, 2m 13-HHM111-2M Kód: NTW-OEMOM2D-00020W
Optický duplex patch kábel 9/125, OS1, LC/SC, 1m 1050 Kód: NTW-OEMOS1D-08010W
Optický duplex patch kábel 9/125, OS1, LC/LC, 1m, G.657A 103011 Kód: NTW-OEMOS1D-06015HW
Optický duplex patch kábel 9/125, OS1, SC/SC, 3m 13-HHS108-3M Kód: NTW-OEMOS1D-00030W
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 64 položiek celkom