Optický duplex patch kábel 9/125, OS1, LC/SC, 15m 1056

Kód: NTW-OEMOS1D-08150W
Značka: OXNET
€11,38 €9,48 bez DPH
Na sklade do 24 hodín
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia
Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Káble, Redukcie
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.02 kg
Typ: Patch kábel
Dĺžka kábla [m]: 15
Tienenie: Optika
Smart: Nie
Typ jadra: Optika - SM
Farba: Žltá
Kategória: OS1, Káble, redukcie
Typ konektoru B: SC
Typ konektoru A: LC
MPN: 1056

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: