Optický duplex patch kábel 50/125, OM2, SC/SC, 5m 13-HHM111-5M

Kód: NTW-OEMOM2D-00050W
Značka: OXNET
€10 €8,33 bez DPH
Na sklade do 24 hodín
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia
Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Káble, Redukcie
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.02 kg
Typ: Patch kábel
Typ jadra: Optika - MM
Dĺžka kábla [m]: 5
Smart: Nie
Kategória: Káble, redukcie, OM2
Typ konektoru B: SC
Typ konektoru A: SC
Farba: Oranžová
Tienenie: Optika
MPN: 13-HHM111-5M

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: