Optický duplex patch kábel 50/125, OM2, SC/SC, 3m 13-HHM111-3M

Kód: NTW-OEMOM2D-00030W
Značka: OXNET
€8,88 €7,40 bez DPH
Na sklade do 24 hodín
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia
Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Káble, Redukcie
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.02 kg
Typ: Patch kábel
Kategória: OM2, Káble, redukcie
Tienenie: Optika
Dĺžka kábla [m]: 3
Typ jadra: Optika - MM
Smart: Nie
Typ konektoru B: SC
Typ konektoru A: SC
Farba: Oranžová
MPN: 13-HHM111-3M

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: