Kingston MicroSDXC karta 128GB Canvas Select Plus, U1, V10, A1 SDCS3/128GBSP
Kód: 443769E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Kingston Canvas Select Plus 128GB
Karta microSD Canvas Select Plus od spoločnosti Kingston ponúka spoľahlivý výkon, je kompatibilná so zariadeniami so systémom Android a fotoaparátmi a dosahuje rýchlosť až 150 MB/s. Vďaka výkonu aplikácií A1 zabezpečuje plynulý multitasking a rýchle načítanie. Je odolná a všestranná, takže je ideálna pre každodenné potreby úložiska.

Kingston Canvas Select Plus
Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Kapacita | 128 GB |
| Formát | MicroSDXC karta |
| Rýchlosť čítania/zápisu | Až 150/ 70 MB/s |
| Rýchlostná kategória | Class 10; UHS-I; V10; A1; U1 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | SD karty |
|---|---|
| Záruka: | 99 Doživotní |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 740617348484 |
| Kapacita karty: | 128GB |
| Technológia pamäťovej karty: | Micro SecureDigital (microSD), Micro SecureDigital eXtended Capacity (Micro SDXC) |
| Kapacita (v GB): | 128 |
| Rychlost čtení min. (MB/s): | 150 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s): | 70 |
| Rychlostní kategorie: | Class 10 |
| UHS: | U1, UHS-I |
| Video Class: | V10 |
| Application Performance: | A1 |
| Adaptér: | Ne |
| Typické použití: | Běžné použití, Hraní náročných her |
| MPN: | SDCS3/128GBSP |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
