Kábel C-TECH sieťový 2m 220/230V napájací, lomený, VDE CB-PWRC13-20A
Kód: 21008081103A
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Napájecí kabel s VDE certifikací, max 10A. Prurez vodice: 0,75mmDodatočné parametre
| Kategória: | Káble napájacie 230V |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| EAN: | 8594125013752 |
| Farba: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Přesná délka (m): | 2 |
| Napájecí Typ E (220V) (M): | 1 |
| Napájecí C13 (F): | 1 |
| Délka (m): | 2 |
| Typ: | Kabely |
| MPN: | CB-PWRC13-20A |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
