HP ZBook 8/G1i/U9-285H/14''/WUXGA/32GB/1TB/Intel int/W11P/Gray/3R On-Site B72S3ET#BCM
Kód: HP-B72S3ETA
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP ZBook 8 G1i 14 inch Operační systém: ,Windows 11 Pro Procesor: ,Intel Core Ultra 9 285H (up to 5.4 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 16 cores, 16 ,threads) Paměť: ,32 GB DDR5-6400 MT/s (2 x 16 GB) Počet slotů (celkem/volných): ,2 / 0 Pevný disk: ,1 TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD Displej: ,14'' diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 400 nits, 100% sRGB Grafická karta: ,Intel Arc 140T ,GPU Audio: ,dual stereo reproduktory Web kamera: ,5 MP IR AI camera Polohovací zařízení: ,Multi-touch clickpad Podsvícená klávesnice: ,Ano Numerická klávesnice: ,Ne Čtečka otisků prstů: ,Ano Čtečka čipových karet: ,Ne Čtečka paměťových karet: ,Ne Optická mechanika: ,Ne Síť: ,Intel® I219-LM GbE Bezdrátová komunikace: ,Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) and Bluetooth® 5.4 wireless card, vPro Porty na levé straně: , *1 HDMI 2.1 *1 headphone/microphone combo *2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ ,2.1) Porty na pravé straně: , *1 security lock slot *1 RJ-45 Ethernet port *1 USB Type-A 5Gbps signaling rate (powered) *1 USB Type-C® 20Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) Baterie: ,HP Long Life 8-cell, 77 Wh polymer , Napájení: ,HP 140 W USB Type-C® slim ,adapter Barva: ,Šedá Rozměry (ŠxHxV): ,315,6 x 222 x 18,9mm Hmotnost: ,Od 1,45kg Záruka: ,3 roky OnSiteDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.62 kg |
| EAN: | 821844477199 |
| Grafická karta: | Intel |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 14, 14" - 14,9" |
| Veľkosť pamäte: | 32 |
| Farba: | Šedá |
| Záruka: | 3R On-Site |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Modelová řada: | HP ZBook 8 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovací zařízení: | Multidotykový trackpad |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 6400 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Baterie - počet článků: | 8 |
| Disk - typ: | SSD |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,45 |
| Model: | G1i |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Počet jader CPU: | 16 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,9 |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 140 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Počet paměti RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 5MP |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 18,9 |
| Šířka (mm): | 315,6 |
| Hloubka (mm): | 222 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | U9-285H |
| Hmotnost: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,4 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 77 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| MPN: | B72S3ET#BCM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
