HP Pro/400 G9/SFF/i5-13500/16GB/512GB/Intel int/W11P/3R D8LN0ET#BCM
Kód: HP-D8LN0ETA
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP Pro SFF 400 G9 , Stolní počítač HP Pro SFF 400 poskytuje uživatelům v hybridních pracovních prostředích komerční možnosti konfigurace a připojení v kompaktním provedení. Operační systém: ,Windows 11 Pro Procesor: ,Intel® Core™ i5-13500 (up to 4.8 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads) Paměť: ,16 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 16 GB) Transfer rates up to 3200 MT/s. Počet slotů (celkem/volných): ,2 / 1 Pevný disk: ,512 GB PCIe® NVMe™ SSD Grafická karta: ,Intel® UHD Graphics 770 Audio: ,Kodek Realtek ALC3252, univerzální zvukový konektor s ,podporou náhlavní soupravy CTIA a ,OMTP Bezdrátová komunikace: ,Ne Klávesnice: ,HP 125 Wired Keyboard Myš: ,HP 125 Wired Mouse Napájení: ,240 W internal power supply, up to 92% efficiency, active PFC Přední porty: , *1x konektor pro sluchátka/mikrofon *1x SuperSpeed USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s *3x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s Video porty: *2x HDMI *1x DisplayPort Rozšiřující sloty: , *1x M.2 2230 *1x M.2 2280 *1x PCIe 3 x1 *1x PCIe 4 x16 Barva: ,Černá Rozměry (ŠxHxV): ,270 x 95 x 308mm Hmotnost: ,4,2kg Záruka: ,3 rokyDodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 821844491782 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Kapacita disku: | 500GB |
| Procesor: | Intel i5 |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Farba: | Černá |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelová řada: | HP Pro |
| Provedení: | Small Form Factor |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 3200 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Model: | 400 G9 |
| Počet jader CPU: | 14 |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,5 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 3 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 240 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Wi-Fi: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozměry paměti: | DIMM |
| Přesný model CPU: | i5-13500 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Modelová řada GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,8 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + HP logo |
| MPN: | D8LN0ET#BCM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
