HP OmniBook 3, Ryzen 5 40, 16.0 2K (1920x1200) IPS/300n, AMD Radeon 610M, 16GB LPDDR5, SSD 512GB, W11H, 2-2-0, Silver D9MN8EA#BCM
Kód: HPD9MN8EA-BCMBS
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP OmniBook 3 16-by0000ncxMS Game Pass na 2 mesiace zadarmo
Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen™ 5 40
Displej: 40,6 cm (16,0") IPS 2K Antiglare (1920 × 1200)
Pamät: 16 GB LPDDR5
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD
Grafická karta: AMD Radeon™ 610M
• USB-C, USB 3.2, WiFi 6 ax, Bluetooth, HDMI, touchpad, Full HD webkamera, podsvietená numerická klávesnica
Farba: Glacier silver
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 2.23 kg |
| EAN: | 821844694695 |
| Grafická karta: | AMD, integrovaná |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16", 16,0 |
| Veľkosť pamäte: | 16, Integrovaná bez vlastnej pamäte |
| Farba: | Neuvedené |
| Max. rozlíšenie: | 1920x1200 WUXGA |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Počet voľných pamäťových slotov: | Neuvedené |
| Dotykové ovládanie: | Neuvedené |
| Typ displeja: | Neuvedené |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výrobca procesora: | AMD |
| Maximálne rozšírenie pamäte [GB]: | Neuvedené |
| Optická mechanika: | Nie je |
| Označenie procesora: | Neuvedené |
| Celkový počet pamäťových slotov: | Neuvedené |
| Lokalizácia klávesnice: | SK/CZ |
| HDMI: | Neuvedené |
| Thunderbolt: | Neuvedené |
| Hmotnosť [kg]: | Neuvedené |
| LAN (RJ-45): | Neuvedené |
| Bluetooth: | Neuvedené |
| USB 3: | Neuvedené |
| VGA (D-sub): | Neuvedené |
| USB 2: | 0 |
| DisplayPort: | Neuvedené |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Neuvedené |
| Podsvietená klávesnica: | Neuvedené |
| Čítačka pamäťových kariet: | Neuvedené |
| Mobilné rozhranie: | Neuvedené |
| Typový rad: | HP OmniBook 3 |
| Typové označenie: | HP OmniBook 3 |
| Celkový úložný priestor: | SSD 512GB |
| USB3 (Type-C): | Neuvedené |
| Napájací adaptér v baleni: | Nie |
| Dokovateľný s dobíjaním: | Neuvedené |
| cnet_content: | ano |
| MPN: | D9MN8EA#BCM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
