HP EliteDesk/8 G1i/SFF/U5-235/16GB/512GB/Intel int/W11P/3R A55SDET#BCM
Kód: HP-A55SDETA
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP EliteDesk 8 SFF G1i Desktop AI PC *Microsoft Copilot *HP Sure Sense *certifikace TCO Operační systém: Windows 11 Pro Procesor: Intel Core Ultra 5 235 (14 jader - 6P + 8E, 14 vláken, P-core 3,4/5,0 GHz, E-core 2,9/4,4 GHz, 24 MB cache) NPU: Intel® AI Boost (až 13TOPS) Paměť: 16GB DDR5-5600 MT/s Počet slotů (celkem/volných): 4 sloty DIMM (4/3) Pevný disk: 512GB SSD PCIe® NVMe™ M.2 Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics Audio: kodek Realtek ALC3252, univerzální zvukový konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA a OMTP Síť: ano Bezdrátová komunikace: ne Klávesnice: HP 125 USB v2 Myš: HP 125 USB Napájení: 280W interní napájecí adaptér, až 92% účinnost, aktivní korekce PFC Přední porty: *2× USB-C® s přenosovou rychlostí 20 Gbit/s *4× USB-A s přenosovou rychlostí 10 Gb/s *1× konektor pro sluchátka/mikrofon Zadní porty: *2× USB-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s *1× HDMI 2.1 *1× RJ-45 *1× zvukový linkový vstup/výstup *3× USB-A 2.0 *2× DisplayPort™ 2.1 *1× napájecí konektor *1× bezpečnostní slot pro zámek Rozšiřující sloty: *1× M.2 2230, 1 slot PCIe 4 x16 *3× M.2 2280, 1 slot PCIe 5 x16, 1 slot PCIe 4 x16 (zapojený jako x4) Barva: černá Rozměry: 303x308x100mm Hmotnost: cca 4,7kgDodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.6 kg |
| EAN: | 199485774664 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Kapacita disku: | 500GB |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Farba: | Černá |
| USB 2.0 (zadní): | 3 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadní): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 280 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Wi-Fi: | Ne |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | DIMM |
| Přesný model CPU: | U5-235 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,0 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelová řada: | HP EliteDesk |
| Provedení: | Small Form Factor |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Paměť - počet slotů celkem: | 4 |
| Paměť - počet volných slotů: | 3 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Model: | 8 G1i |
| Počet jader CPU: | 14 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,4 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 4 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 2 |
| MPN: | A55SDET#BCM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
