HP EliteBoard/G1a/Mini/AI5-330/16GB/512GB/AMD int/W11P/3R D8VR0ET#BCM
Kód: HP-D8VR0ETA
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP EliteBoard G1a počítač nové generace AI Operační systém: ,Windows 11 Pro Procesor: ,AMD Ryzen AI 5 330 (4 jádra, 8 vláken, 2,0/4,5 GHz, 8 MB cache) Paměť: ,1x 16 GB ,DDR5-5600 MT/s Počet slotů (celkem/volných): ,2 sloty SODIMM (2/1) Pevný disk: ,512GB disk PCIe® Gen5 NVMe™ M.2 SSD Grafická karta: ,Integrovaná AMD Radeon 820M Graphics Audio: ,Zvuk od Poly Studio, duální stereoreproduktory (72 dB, potlačení basů od 450 Hz), integrované duální mikrofony s polem (normální-SNR) s hardwarovým potlačením šumu Síť: ,ne Bezdrátová komunikace: ,MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 (2x2) a Bluetooth® 5.3 Klávesnice: ,Klávesnice HP Premium Myš: ,Bezdrátová myš HP 675M Bluetooth Napájení: ,65 W externí napájecí adaptér AC Zadní porty: , *1x ,USB Type-C® s přenosovou rychlostí 40 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1b) *1x ,USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4) *1x ,slot pro bezpečnostní zámek Nano Barva: ,Zatmění šedá Rozměry (ŠxHxV): 358,1 x 118,7 x 17,9 mm , Hmotnost: ,cca 0,67 kg Záruka: ,3 rokyDodatočné parametre
| Kategória: | All-In-One |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1.26 kg |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | HP EliteBoard |
| Prevedenie: | Mini PC |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Bezdrátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Model: | G1a |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 0 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 0 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 0 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 1 |
| HDMI (počet): | 0 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Wi-Fi: | Ano |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 1 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | AI5-330 |
| Počet LAN portov: | 0 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1026010068 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 820M Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,5 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Šedá |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + HP logo |
| MPN: | D8VR0ET#BCM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
