HP 934XL Black Ink Cartridge, C2P23AE (1,000 pages) C2P23AE#BGY
Kód: 692649E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Čierna originálna atramentová kazeta s vysokou výťažnosťou HP 934XL
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 11,77 pl |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 25,5 ml |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | asi 1000 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované na tlačiarni HP OfficeJet Pro 6830. Približná priemerná hodnota sa zakladá na norme ISO/IEC 24711 alebo testovacej metodológii HP a nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | 0 až 45 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 5 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 106 x 44 x 115 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 106 x 44 x 115 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 800 x 820 mm |
| Hmotnosť | 0,07 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,08 kg |
| Hmotnosť palety | 133,32 kg |
| Počet na palete | 1260 |
| Počet vrstiev na palete | 6 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramentové tlačiarne |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 888182034606 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Čierna cartridge / toner / páska |
| MPN: | C2P23AE#BGY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
