HP 200 G2i 16, Intel Core 3 N355, 16.0 1920x1200/300n, 16GB/LPDDR5, SSD 512GB, W11H, 1-1-0 D7YY0AT#BCM
Kód: HPD7YY0AT-BCMBS
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP 200 G2i 16"Windows 11 Home
Procesor: Intel® Core 3 N355
Displej: 40,6 cm (16,0") IPS WUXGA Antiglare (1920 × 1200)
Pamät: 16 GB LPDDR5
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD Gen4
Grafická karta: Intel® Graphics
• USB-C, USB 3.2, WiFi 6 ax, Bluetooth, HDMI, touchpad, Full HD webkamera, numerická klávesnica
Farba: Iron gray
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 372 dní |
| Hmotnosť: | 2.13 kg |
| EAN: | 821844355015 |
| Grafická karta: | integrovaná, Intel |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16", 16,0 |
| Veľkosť pamäte: | 16, Integrovaná bez vlastnej pamäte |
| Farba: | Neuvedené |
| Dotykové ovládanie: | Neuvedené |
| Počet voľných pamäťových slotov: | Neuvedené |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ displeja: | Neuvedené |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Maximálne rozšírenie pamäte [GB]: | Neuvedené |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Typ panelu: | Neuvedené |
| Max. rozlíšenie: | 1920x1200 WUXGA |
| Optická mechanika: | Nie je |
| Označenie procesora: | Neuvedené |
| Celkový počet pamäťových slotov: | Neuvedené |
| Podsvietená klávesnica: | Neuvedené |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Neuvedené |
| USB 2: | 0 |
| DisplayPort: | Neuvedené |
| VGA (D-sub): | Neuvedené |
| USB 3: | Neuvedené |
| Bluetooth: | Neuvedené |
| LAN (RJ-45): | Neuvedené |
| HDMI: | Neuvedené |
| Thunderbolt: | Neuvedené |
| Hmotnosť [kg]: | Neuvedené |
| Lokalizácia klávesnice: | SK/CZ |
| Mobilné rozhranie: | Neuvedené |
| Typový rad: | HP 200 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Neuvedené |
| Typové označenie: | HP 200 G2i 16 |
| USB3 (Type-C): | Neuvedené |
| Celkový úložný priestor: | SSD 512GB |
| Napájací adaptér v baleni: | Nie |
| cnet_content: | ano |
| Dokovateľný s dobíjaním: | Neuvedené |
| MPN: | D7YY0AT#BCM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
