HP 200 G2a 16, AMD Ryzen 3 210, 16.0 1920x1200/300n, 8GB/DDR5, SSD 512GB, W11H, 1-1-0 D7YK4AT#BCM
Kód: HPD7YK4AT-BCMBS
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP 200 G2a 16"Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen™ 3 210
Displej: 40,6 cm (16,0") IPS WUXGA Antiglare (1920 × 1200)
Pamät: 8 GB DDR5
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD Gen4
Grafická karta: AMD Radeon™ 740M
• USB-C, USB 3.2, WiFi 6 ax, Bluetooth, HDMI, touchpad, Full HD webkamera, numerická klávesnica
Farba: Iron gray
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 372 dní |
| Hmotnosť: | 2.18 kg |
| EAN: | 821844352649 |
| Grafická karta: | AMD, integrovaná |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 16,0, do 12" |
| Veľkosť pamäte: | 8, Integrovaná bez vlastnej pamäte |
| Farba: | Neuvedené |
| USB3 (Type-C): | Neuvedené |
| Celkový úložný priestor: | SSD 512GB |
| Typové označenie: | HP 200 G2a 16 |
| cnet_content: | ano |
| Dokovateľný s dobíjaním: | Neuvedené |
| Napájací adaptér v baleni: | Nie |
| Optická mechanika: | Nie je |
| Celkový počet pamäťových slotov: | Neuvedené |
| Označenie procesora: | Ryzen 3 210 |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Typ panelu: | Neuvedené |
| Max. rozlíšenie: | 1920x1200 WUXGA |
| Maximálne rozšírenie pamäte [GB]: | Neuvedené |
| Výrobca procesora: | AMD |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ displeja: | Neuvedené |
| Dotykové ovládanie: | Neuvedené |
| Počet voľných pamäťových slotov: | Neuvedené |
| Čítačka pamäťových kariet: | Neuvedené |
| Mobilné rozhranie: | Neuvedené |
| Typový rad: | HP 200 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Neuvedené |
| Podsvietená klávesnica: | Neuvedené |
| USB 2: | 0 |
| DisplayPort: | Neuvedené |
| VGA (D-sub): | Neuvedené |
| Bluetooth: | Neuvedené |
| USB 3: | Neuvedené |
| LAN (RJ-45): | Neuvedené |
| Hmotnosť [kg]: | Neuvedené |
| HDMI: | Neuvedené |
| Thunderbolt: | Neuvedené |
| Lokalizácia klávesnice: | SK/CZ |
| MPN: | D7YK4AT#BCM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
