HP 15-fc1001ncx, Ryzen 5-7520U, 15.6 FHD (1920x1080) IPS/300n, AMD Radeon, 8GB LPDDR5, SSD 512GB, W11H, 2-2-0, Gray D9ML6EA#BCM
Kód: HPD9ML6EA-BCMBS
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP (PD) 15-fc1001ncx, Ryzen 5-7520U (Copilot PD), 15.6 FHD (1920x1080) AG IPS 300 nits Narrow border flat, 8GB 5500 LPDDR5 on-board, SSD 512GB PCIe Value, AMD Radeon Graphics, NON ODD, Realtek Cass Wi-Fi 6 + BT 5.4 ax 2x2 (Copilot), Windows 11, 2-2-0, Chalkboard Gray - 720p TNR PVCY ST + 2měsíce GamePassDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 1.95 kg |
| EAN: | 821844694176 |
| Grafická karta: | AMD, integrovaná |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 15,6, 15" - 16" |
| Veľkosť pamäte: | 8, Integrovaná bez vlastnej pamäte |
| Farba: | Neuvedené |
| Čítačka pamäťových kariet: | Neuvedené |
| Typový rad: | HP 15 |
| Lokalizácia klávesnice: | SK/CZ |
| Hmotnosť [kg]: | Neuvedené |
| Podsvietená klávesnica: | Neuvedené |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Neuvedené |
| Thunderbolt: | Neuvedené |
| HDMI: | Neuvedené |
| Mobilné rozhranie: | Neuvedené |
| LAN (RJ-45): | Neuvedené |
| Bluetooth: | Neuvedené |
| USB 3: | Neuvedené |
| VGA (D-sub): | Neuvedené |
| USB 2: | 0 |
| DisplayPort: | Neuvedené |
| Celkový počet pamäťových slotov: | Neuvedené |
| Maximálne rozšírenie pamäte [GB]: | Neuvedené |
| Označenie procesora: | Ryzen 5 7520U |
| Optická mechanika: | Nie je |
| Max. rozlíšenie: | 1920 x 1080 FHD |
| Výrobca procesora: | AMD |
| Počet voľných pamäťových slotov: | Neuvedené |
| Dotykové ovládanie: | Neuvedené |
| Typ panelu: | Neuvedené |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Typ displeja: | Neuvedené |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| cnet_content: | ano |
| Dokovateľný s dobíjaním: | Neuvedené |
| Napájací adaptér v baleni: | Nie |
| Celkový úložný priestor: | SSD 512GB |
| USB3 (Type-C): | Neuvedené |
| Typové označenie: | HP 15-fc1001ncx |
| MPN: | D9ML6EA#BCM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
