Dell Pro 16 Plus PB16250/U7-268V/32GB/512 GB SSD/16" FHD+/IR Cam & Mic/FgrPr/SmtCd/3 Cell/WLAN/vPro/W11 Pro/3Y ProSpt MKJ93
Kód: SKDEMKJ93BS
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Technické parametreProcesor: Intel® Core™ Ultra 7 268V vPro® (8 jadier, 8 vlákien, až 5,0 GHz, 12 MB cache)
Pamäť: 32 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard)
Operačný systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC MUI (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak)
Kapacita disku: 512 GB, M.2 2230, PCIe Gen4 NVMe, SSD
Displej: 16.0", FHD+ 1920x1200, 60Hz, IPS, Nedotykový, AG, 300 niť, 45% NTSC
Grafická karta: Intel Arc Graphics
Webkamera: Farebná infračervená kamera s rozlíšením FHD+ a mikrofónom
Pripojenie: Intel® Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.4 bezdrôtová karta
Batérie a napájanie: 3článková lítium-iónová batéria (55 Wh), Adaptér 65 W (USB-C)
Farba: Strieborná (Aluminum)
Výbava a príslušenstvo
Klávesnica: Podsvietená klávesnica Česká/Slovenská - numerická klávesnica
Smart Card Reader s NFC: Áno
Čítačka odtlačku prsta: Áno
Thunderbolt 4: Áno
vPro: Áno
Ethernetový port RJ-45: Nie
WWAN: Nie
Konektivita
2x port Thunderbolt 4 s rozhraním DisplayPort v alternatívnom režime / USB Type-C / USB4 / Power Delivery
1x port USB 3.2 Gen 1 s technológiou PowerShare
1x port USB 3.2 1. generácie
1x Univerzálny zvukový port
1x port HDMI 2.1 TMDS
1x slot pre klinový bezpečnostný zámok
1x Jeden slot pre kartu micro SD
Rozmery a hmotnosť
Rozmery: Výška: 19,85 - 21,35 mm, Šírka: 358,00 mm, Hĺbka: 251,40 mm
Hmotnosť: 1,84 kg
Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service – servis u zákazníka do druhého pracovného dňa
Odkaz na stránky výrobcu https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-16-plus/spd/dell-pro-pb16250-laptop/gcto_pb16250_usx?redirectTo=SOC
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 2.87 kg |
| EAN: | 5397184950388 |
| Grafická karta: | integrovaná, Intel |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16", 16,0 |
| Veľkosť pamäte: | 32, Integrovaná bez vlastnej pamäte |
| Farba: | Silver |
| Označenie procesora: | Ultra 7-268V |
| Maximálne rozšírenie pamäte [GB]: | Neuvedené |
| Celkový počet pamäťových slotov: | 0 slotov |
| Dotykové ovládanie: | Nie |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ displeja: | Matný |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Počet voľných pamäťových slotov: | 0 |
| Max. rozlíšenie: | 1920x1200 WUXGA |
| Typ panelu: | IPS |
| Bluetooth: | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet: | Áno |
| Lokalizácia klávesnice: | SK/CZ |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| VGA (D-sub): | 0 |
| DisplayPort: | 0 |
| USB 2: | 0 |
| USB 3: | 2 |
| Mobilné rozhranie: | Nie je |
| LAN (RJ-45): | Nie je |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Thunderbolt: | 2 |
| HDMI: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 1,85 |
| Dokovateľný s dobíjaním: | Áno |
| Napájací adaptér v baleni: | Áno |
| Celkový úložný priestor: | SSD 512GB |
| USB3 (Type-C): | Neuvedené |
| Typové označenie: | Dell Pro 16 Plus |
| MPN: | MKJ93 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
