Dell Pro 14 Premium PA14250/U7-268V/EVO/32GB/512GB SSD/14" FHD+/IR Cam&Mic/FgrPr/WLAN/vPro/Backlit Kb/W11 Pro/3Y ProSpt 7NJV3
Kód: SKDE7NJV3BS
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Procesor: Intel Core Ultra 7 268V (8 jadier - 4P + 4LPE, 8 vlákien, P-core 2,2/5,0 GHz, E-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)Pamäť: 32 GB, LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard)
Operačný systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC
Kapacita disku: 512 GB TLC SSD
Displej: 14", bezdotykový, FHD+, 100% sRGB, antireflexný, 400 nitov, ComfortView+, Low power, Lightweight
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics
Webkamera: 8MP HDR + IR kamera s detekciou prítomnosti, rozpoznávanie tváre, TNR, Camera Shutter, Mikrofón
Pripojenie: Intel® BE201 Wi-Fi 7 2x2 + Bluetooth® 5.4
Batéria a napájanie: 3článková, 60 Wh, ExpressCharge™, ExpressCharge™ Boost. Zariadenie je dodávané bez napájacieho adaptéra.
Farba: Magnesium (sivá)
Klávesnica: podsvietená klávesnica česká/slovenská s klávesom Copilot - bez numerickej klávesnice
Smart Card Reader: nie
Čítačka odtlačkov prstov: áno
Thunderbolt 4: áno
vPro: Áno
RJ-45: nie
slot pre modul WWAN: nie
Konektivita
2x Thunderbolt™ 4 s Power Delivery 3.1 a DisplayPort 2.1 (USB Type-C™)
1x Port USB 3.2 1. generácie
1x Univerzálny zvukový port
1x Port HDMI 2.1
1x Slot bezpečnostného kábla (v tvare klinu)
Rozmery: Výška: 16,38-17,95 mm, Šírka: 311,2 mm, Hĺbka: 216,7 mm
Hmotnosť: od: 1,141 kg
Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service – servis u zákazníka do druhého pracovného dňa
Odkaz na stránky výrobcu: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-14-premium-laptop/spd/dell-pro-pa14250-laptop/gcto_pa14250_usx_mbb?redirectTo=
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 1.86 kg |
| EAN: | 5397321000501 |
| Grafická karta: | integrovaná, Intel |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 |
| Veľkosť displeja: | 14, 14" - 14,9" |
| Veľkosť pamäte: | 32, Neuvedené |
| Farba: | Sivá/Šedá |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| Lokalizácia klávesnice: | SK/CZ |
| HDMI: | 1 |
| Hmotnosť [kg]: | 1,13 |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| USB 2: | 0 |
| DisplayPort: | 0 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Thunderbolt: | 2 |
| LAN (RJ-45): | Nie je |
| Mobilné rozhranie: | Nie je |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| USB 3: | 1 |
| VGA (D-sub): | 0 |
| Označenie procesora: | Ultra 7-268V |
| Maximálne rozšírenie pamäte [GB]: | Neuvedené |
| Celkový počet pamäťových slotov: | Neuvedené |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ displeja: | Matný |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Počet voľných pamäťových slotov: | 0 |
| Dotykové ovládanie: | Nie |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Max. rozlíšenie: | 1920x1200 FHD+ |
| Typové označenie: | Dell Pro 14 Premium |
| USB3 (Type-C): | Neuvedené |
| Dokovateľný s dobíjaním: | Áno |
| Napájací adaptér v baleni: | Nie |
| Celkový úložný priestor: | SSD 512GB |
| MPN: | 7NJV3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
