Dell Pro 13 Premium PA13250/U7-268V/Evo/32GB/512GB SSD/13.3" QHD+Touch/IR Cam & Mic/FgrPr/Backlit Kb/W11 Pro/3Y ProSpt KJ81P
Kód: SKDEKJ81PBS
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Technické parametreProcesor: Intel® Core™ Ultra 7 268V vPro® (8 jadier, 8 vlákien, až 4,7 GHz, 12 MB cache)
Pamäť: 32 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard)
Operačný systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC MUI (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak)
Kapacita disku: 512 GB, M.2 2230, PCIe Gen4 NVMe, SSD
Displej: 13.3", QHD+ Touch, 2560x1600, 60Hz, IPS, AG, 500 nit, 100% sRGB
Grafická karta: Intel Arc Graphics 130V
Webkamera: Farebná infračervená kamera 8MP HDR+, mikrofón
Pripojenie: Intel® Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.4 bezdrôtová karta
Batéria a napájanie: 3článková lítium-iónová batéria (60 Wh), Adaptér 65 W (USB-C)
Farba: Sivá (Magnesium)
Klávesnica: Podsvietená klávesnica Česká/Slovenská - Bez numerickej klávesnice
Čítačka odtlačku prsta: Áno
Thunderbolt 4: Áno
vPro: Áno
Ethernetový port RJ-45: Nie
Konektivita
1x Port USB 3.1 2. generácie (5 Gb/s) s funkciou PowerShare
1x Univerzálny zvukový port
2x Port Thunderbolt 4 (40 Gb/s) s rozhraním DisplayPort v alternatívnom režime / USB Type-C / USB4 / Power Delivery
1x Port HDMI 2.1
1x Slot pre klinový bezpečnostný zámok
Rozmery: Výška: 16,55 - 17,19 mm, Šírka: 296,00 mm, Hĺbka: 208,90 mm
Hmotnosť: 1,07 kg
Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service – servis u zákazníka do druhého pracovného dňa
Odkaz na stránky výrobcu https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-13-premium/spd/dell-pro-pa13250-laptop/gcto_pa13250_usx?redirectTo=SOC
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 2.36 kg |
| EAN: | 5397184931561 |
| Grafická karta: | integrovaná, Intel |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 |
| Veľkosť displeja: | 13,3, 13" - 13,9" |
| Veľkosť pamäte: | 32, Integrovaná bez vlastnej pamäte |
| Farba: | Magnetite |
| Typové označenie: | Dell Pro 13 Premium PA13250 |
| USB3 (Type-C): | 0 |
| Dokovateľný s dobíjaním: | Áno |
| Celkový úložný priestor: | SSD 512GB |
| Napájací adaptér v baleni: | Áno |
| Lokalizácia klávesnice: | SK/CZ |
| Hmotnosť [kg]: | 1,08 |
| HDMI: | 1 |
| Thunderbolt: | 2 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| LAN (RJ-45): | Nie je |
| Mobilné rozhranie: | Nie je |
| USB 3: | 1 |
| USB 2: | 0 |
| DisplayPort: | 0 |
| VGA (D-sub): | 0 |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| Celkový počet pamäťových slotov: | 0 slotov |
| Označenie procesora: | Ultra 7-268V |
| Maximálne rozšírenie pamäte [GB]: | Neuvedené |
| Typ panelu: | IPS |
| Max. rozlíšenie: | 2560x1600 WQXGA |
| Počet voľných pamäťových slotov: | 0 |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Typ displeja: | Matný |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Dotykové ovládanie: | Áno |
| MPN: | KJ81P |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
