Batoh HP Prelude Pro Recycle 15.6 1X644AA
Kód: 1510798E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
15,6" plecniak HP Prelude Pro Recycled
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | Hodí sa pre väčšinu notebookov s uhlopriečkou 15,6". |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 42,54 x 12,7 x 31,75 cm |
| Hmotnosť | 0,48 kg |
| Záruka | Jednoročná obmedzená záruka. |
| Obsah balenia | Batoh HP Prelude Pro Recycled |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Kambodži pre USA; V súlade so smernicou TAA. Vyrobené v Kambodži alebo Číne pre zvyšok sveta. |
| Poznámka [01] | [1] Vonkajší povrch batohu je z 95 % vyrobený z recyklovanej látky. |
| Poznámka [02] | [2] Záložná batéria sa predáva samostatne. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky, púzdra, batohy |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| EAN: | 194850442308 |
| Typ: | Batoh |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16" |
| Farba: | čierna |
| MPN: | 1X644AA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
