ASUS Zenbook S14/U7-256V/16GB/1TB SSD/Intel UMA/14"OLED/Win11Home/White UX5406SA-OLED702W
Kód: NBAS-UX5406SA-OLED702WW
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Model: ASUS Zenbook S 14 Operačný systém: Windows® 11 Home Procesor: Intel Core Ultra 7 256V 16 GB 2,2 GHz (12 MB vyrovnávacej pamäte, až 4,8 GHz, 8 jadier, 8 vlákien) Neural procesor: Intel® AI Boost NPU (až 47) Pamäť: 16GB LPDDR5X Počet slotov (celkom/voľných): bez slotov (0/0) Maximálna veľkosť: 16GB Pevný disk: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD Rozširujúce sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 Optická mechanika: nie Čítačka pamäťových kariet: nie Displej: dotykový 14" 3K (2880 x 1800) OLED Pomer strán 16:10, Doba odozvy 0,2 ms, Obnovovacia frekvencia 120 Hz, Jas 400 nitov, Farebná škála 100 % DCI-P3, Hĺbka farieb 1,07 miliardy farieb Grafická karta: integrovaná Intel® Arc™ 140V Audio: 2x technológia Smart Amp, reproduktory Harman/Kardon; mikrofón Web kamera: FHD s IR Polohovacie zariadenie: Touchpad Podsvietená klávesnica: áno Numerická klávesnica: nie Čítačka odtlačkov prstov: nie Pero: ASUS Pen SA203H-MPP2.0 Sieť: nie Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be, trojpásmová, 2*2 + Bluetooth® 5.4) Porty USB: 1x USB 3.2 Gen 2 typu A 2x Thunderbolt™ 4 s podporou zobrazenia/technológie Power Delivery Ďalšie porty: 1x HDMI 2.1 TMDS 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5mm) Zabezpečenie: firmvér TPM, Microsoft Plutón, infračervená webkamera s podporou Windows Hello Batéria: 72Wh, 2S2P, 4článková Li-ion Napájanie: 65W AC adaptér, USB-C Farba: Scandinavian White (biela) Materiál: hliník Rozmery: 310,3 x 214,7 x 11,9-12,9 mm Hmotnosť: 1,20 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 3.02 kg |
| EAN: | 4711636547765 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Veľkosť displeja: | 14", 14" - 14,9" |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Farba: | biela |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Určenie: | Kancelársky |
| TouchPad: | Áno |
| Vlastnosti displeja: | Lesklý |
| Kategória: | Notebooky |
| Pomer strán: | 16:10 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Numerická klávesnica: | Nie |
| Webkamera: | Áno |
| Kapacita Disku: | 1 TB |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| Technológia displeja: | OLED |
| DisplayPort: | Nie |
| Typ procesora: | Intel Ultra 7 |
| MPN: | UX5406SA-OLED702W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
