ASUS Zenbook Duo 14 OLED/UX8407AA-OLED152W/U9-386H/14''/2880x1800/T/32GB/1TB/Intel int/W11H/Gray/2R UX8407AA-OLED152W
Kód: 185-UX840-OLED152WA
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS Zenbook Duo (UX8407AA-OLED152W) *armádní standard MIL-STD 810H *stylus s bezdrátovou nabíječkou (podpora ASUS Pen SA205H-MPP2.6) *pouzdro (Sleeve) Operační systém: Windows® 11 Home Procesor: Intel Core Ultra 9 386H (16 jader, 16 vláken, 2,1/4,9 GHz, 18 MB cache) Neural procesor: Intel® AI Boost, až 50TOPS Paměť: 32GB LPDDR5X na základní desce Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0) Maximální velikost: 32GB Pevný disk: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD Rozšiřitelné sloty pevného disku: 2x M.2 2280 PCIe 4.0x4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: ,dotykový 14'' 3K (2880x1800) 16:10 lesklý OLED, 144Hz, 0,2ms, 500 nitů, DCI-P3 100%, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 1000, PANTONE Validated Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics Audio: 2x repro, technologie Smart Amp, mikrofon Web kamera: FHD s IR Polohovací zařízení: Precision Touchpad Podsvícená klávesnice: ne Numerická klávesnice: ne Čtečka otisků prstů: ne Pero: ano Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be, třípásmová, 2*2 + Bluetooth® 5.4) Porty USB: *1x USB 3.2 Gen 2 typu A (až 10Gb/s) *2x Thunderbolt™ 4 (až 40Gb/s) s podporou DP/PD Další porty: *1x HDMI 2.1 TMDS *1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) Zabezpečení: Trusted Platform Module (TPM) 2.0, infračervená webkamera s podporou Windows Hello Baterie: 99Wh, 4S1P, 4článková Li-ion Napájení: 100W AC adaptér, USB-C Barva: šedá (Moher Gray) Materiál: hořčík + hliník Rozměry: 310,1x208,6x19,6-23,4mm (klávesnice: 306,3x203,7x5,1-5,3mm) Hmotnost: cca 1,65kg Záruka: 2 roky Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA. Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-home/zenbook/asus-zenbook-duo-ux8407/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.77 kg |
| EAN: | 4711636431897 |
| Grafická karta: | Intel |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 14" - 14,9" |
| Záruka: | 2R |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | ASUS Zenbook Duo 14 OLED |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ano |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| WiDi: | Ne |
| Materiál: | Hořčík a hliník |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Disk - typ: | SSD |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,65 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | UX8407AA-OLED152W |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 144 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 100 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 208,6 |
| Šírka (mm): | 310,1 |
| Hĺbka (mm): | 19,6-23,4 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U9-386H |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 99 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Oddělitelná klávesnice |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
| MPN: | UX8407AA-OLED152W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
