ASUS Zenbook 14/X2E-88-100/16GB/512GB SSD/Qualcomm UMA/14" WUXGA/Win11Home/Gray UX3407NA-OLED174W
Kód: NBAS-UX3407NA-OLED174WW
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Model: ASUS Zenbook A14 Operačný systém: Windows 11 Home Procesor: Snapdragon X2 Elite (18 jadier, 18 vlákien, 2,0 až 4,0 GHz, 53MB cache) NPU: Qualcomm Hexagon (až 80TOPS) Pamäť: 16 GB LPDDR5x na doske (max. 16GB bez možnosti rozšírenia) Počet slotov (celkom/voľných): 1/0 Pevný disk: 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD Rozšíriteľné sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 Optická mechanika: nie Čítačka pamäťových kariet: nie Displej: 14" WUXGA (1920x1200), OLED, nedotykový, antireflexný (AG), displej s nízkym odrazom (AGLR), 16:10, 60Hz, odozva 0,2ms, 400 nitov, 1,7 mld.0, LED , 1,7 mld. 100% DCI-P3 farebný gamut, nízka úroveň modrého svetla Dotyková obrazovka: nie Grafická karta: integrovaná Qualcomm Adreno X2 GPU Audio: vstavané reproduktory s technológiou Smart AMP; vstavaný mikrofón Web kamera: FHD s IR a podporou Windows Hello Polohovacie zariadenie: precision touchpad Podsvietená klávesnica: áno, chiclet klávesnica Numerická klávesnica: nie Čítačka odtlačkov prstov: nie Moderný 14" notebook s AI akceleráciou a vysokým výkonom Funkcia Copilot+ PC Armádny štandard US MIL-STD 810H pre odolnosť v náročných podmienkach Sieť: nie Bezdrôtová komunikácia: Wi-Fi 7 (802.11be) trojpásmová 2x2 + BT5.4 Porty USB: 1x USB 3.2 Gen 2 typu A (rýchlosť prenosu dát až 10 Gb/s) 2x USB 4.0 Gen 3 typu C s podporou zobrazenia DP/PD (rýchlosť prenosu dát až 40 Gb/s) Ďalšie porty: 1x HDMI 2.1 TMDS 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5mm) Zabezpečenie: ochrana bootovania BIOS užívateľským heslom, Trusted Platform Module (firmvér TPM), užívateľské heslo pre nastavenie BIOSu, bezpečnostný procesor Microsoft Plutón, infračervená webkamera s podporou Windows Hello, antivírus McAfee Batérie: 70Wh, 3S1P, 3článková Li-ion (batérie bez možnosti výmeny) Napájanie: 100W ultra mini AC napájací adaptér, konektor typu C - výstup: 20V DC, 5A, 100W, vstup: 100-240V AC, 50/60Hz universal, kábel typu C: 240W Farba: šedá (Iceland Gray) Rozmery: 310,7 × 213,9 × 13,4–15,9 mm Hmotnosť: 0,99 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 2.76 kg |
| EAN: | 4711636516464 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Veľkosť displeja: | 14", 14" - 14,9" |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Farba: | Šedá |
| Kategória: | Notebooky |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| Technológia displeja: | OLED |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Numerická klávesnica: | Nie |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Vlastnosti displeja: | Antireflexný |
| Kapacita Disku: | 512 GB |
| Typ procesora: | Snapdragon |
| Webkamera: | Áno |
| TouchPad: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Pomer strán: | 16:10 |
| Určenie: | Kancelársky |
| Max. rozlíšenie: | 1920 x 1200 WUXGA |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| MPN: | UX3407NA-OLED174W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
