ASUS Zenbook 14/U5-225H/16GB/512GB SSD/Intel Uma/14"OLED/Win11Home/Blue UX3405CA-OLED1527W
Kód: NBAS-UX3405CA-OLED1527WW
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Model: ASUS Zenbook 14 Operačný systém: Windows® 11 Home Procesor: Intel Core Ultra 5 225H (14 jadier - 4P + 8E + 2LPE, 14 vlákien, P-core 1,7/4,9 GHz, E-core 1,3/4,3 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 18 MB cache) Neural procesor: Intel® AI Boost (až 13TOPS) Pamäť: 16GB LPDDR5X na základnej doske Počet slotov (celkom/voľných): bez slotov (0/0) Maximálna veľkosť: 16GB Pevný disk: 512 GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD Rozširujúce sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 Optická mechanika: nie Čítačka pamäťových kariet: nie Displej: dotykový 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 lesklý OLED, 60Hz, 0,2ms, 400 nitov, DCI-P3 100%, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500 Grafická karta: Intel Arc 130T Audio: technológia Smart Amp, reproduktory Harman/Kardon; mikrofón Web kamera: FHD s IR Polohovacie zariadenie: Precision Touchpad s podporou NumberPad Podsvietená klávesnica: áno Numerická klávesnica: nie Čítačka odtlačkov prstov: nie Pero: áno Kláves Copilot Armádny štandard MIL-STD 810H Príslušenstvo: obal (sleeve), stylus (podpora ASUS Pen SA203H-MPP2.0) Sieť: nie Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be, trojpásmová, 2*2 + Bluetooth® 5.4) Porty USB: 1x USB 3.2 Gen 1 typ A (rýchlosť dát až 5 Gb/s) 2x Thunderbolt™ 4 s podporou DP/napájania (rýchlosť dát až 40 Gb/s) Ďalšie porty: 1x HDMI 2.1 TMDS 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5mm) Zabezpečenie: Trusted Platform Module (Firmware TPM), infračervená webkamera s podporou Windows Hello Batéria: 75Wh, 2S2P, 4článková Li-ion Napájanie: 65W AC adaptér, USB-C Farba: modrá (Ponder Blue) Materiál: hliník Rozmery: 312,4x220,1x14,9 mm Hmotnosť: 1,28 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 2.73 kg |
| EAN: | 4711636547116 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Veľkosť displeja: | 14", 14" - 14,9" |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Farba: | Modrá |
| Technológia displeja: | OLED |
| Typ procesora: | Intel Ultra 5 |
| Pomer strán: | 16:10 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| Kapacita Disku: | 512 GB |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Určenie: | Kancelársky |
| Webkamera: | Áno |
| Typ notebooku: | Notebook |
| TouchPad: | Áno |
| Vlastnosti displeja: | Lesklý |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Max. rozlíšenie: | 1920 x 1200 WUXGA |
| Numerická klávesnica: | Nie |
| HDMI: | Áno |
| Kategória: | Notebooky |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| DisplayPort: | Nie |
| MPN: | UX3405CA-OLED1527W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
