ASUS Vivobook S16/Ryzen AI 7 7445/16GB/512GB SSD/AMD UMA/16" WUXGA/Win11Home/Gray M3607GA-OLED011W
Kód: NBAS-M3607GA-OLED011WW
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Model: ASUS Vivobook S16 Operačný systém: Windows 11 Home Procesor: AMD Ryzen AI 7 445 2,0 GHz (14 MB vyrovnávacej pamäte, až 4,6 GHz, 6 jadier, 12 vlákien) Neurálny procesor: AMD XDNA™ až 50TOPS Pamäť: 16GB DDR5 Počet slotov (celkom/voľných): 1 slot DDR5 SO-DIMM (1/0) Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD Rozšíriteľné sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 Optická mechanika: nie Čítačka pamäťových kariet: nie Displej: 16" FHD (1920x1200) lesklý OLED, 16:10, 0,2 ms, 60 Hz, 300 nitov, 95% DCI-P3, 1000000:1, 1,07 miliardy farieb Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon Audio: 2x reproduktor Dolby Atmos; mikrofón Web kamera: FHD s IR Polohovacie zariadenie: Precision Touchpad Podsvietená klávesnica: áno Numerická klávesnica: áno Čítačka odtlačkov prstov: nie Sieť: nie Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax, 2*2 + Bluetooth® 5.4) Porty USB: 2x USB 3.2 Gen 1 typ C (s podporou zobrazenia/napájania/rýchlosť prenosu dát až 5 Gb/s) 2x USB 3.2 Gen 1 typ A (rýchlosť prenosu dát až 5 Gb/s) Ďalšie porty: 1x HDMI 2.1 TMDS 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5mm) Správa zabezpečenia: užívateľské heslo pre nastavenie BIOSu, Trusted Platform Module (firmware TPM), ochrana bootovania BIOS užívateľským heslom, infračervená webkamera s podporou Windows Hello Batéria: 70Wh, 4S1P, 4článková, Li-ion Napájanie: 68W USB-C AC adaptér Farba: Matte Gray (šedá) Materiál: hliník + plast Rozmery: 357 x 250,6 x 15,9-17,9 mm Hmotnosť: 1,70 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 2.87 kg |
| EAN: | 4711636547291 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Procesor: | Apple M3 |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16", 16" |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Farba: | Šedá |
| Jazyk klávesnice: | SK/CZ |
| Technológia displeja: | OLED |
| Vlastnosti displeja: | Lesklý |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| Typ úložiska: | SSD |
| Pomer strán: | 16:10 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Dotykové ovládanie: | Nie |
| Výrobca procesora: | AMD |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 7 |
| Kapacita Disku: | 512 GB |
| Kategória: | Notebooky |
| Typ HDD: | Bez HDD |
| Numerická klávesnica: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Max. rozlíšenie: | 1920 x 1200 WUXGA |
| DisplayPort: | Nie |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Určenie: | Kancelársky |
| Typové označenie / Modelová rada: | VivoBook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| MPN: | M3607GA-OLED011W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
