ASUS Vivobook Flip 16/U7-256V/16GB/512GB SSD/Intel UMA/16" WUXGA/Win11Home/Gray TP3607SA-OLED190W
Kód: NBAS-TP3607SA-OLED190WW
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Model: ASUS Vivobook 16 Flip Operačný systém: Windows 11 Home Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 256V 16 GB 2,2 GHz (12 MB vyrovnávacej pamäte, až 4,8 GHz, 8 jadier, 8 vlákien) Neuronový procesor: Intel® (až 47TOPS) Pamäť: 16GB DDR5 Počet slotov (celkom/voľných): 1x slot DDR5 SO-DIMM (1/1) Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD Rozšíriteľné sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 Optická mechanika: nie Čítačka pamäťových kariet: áno Displej: dotykový 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexný IPS, 60Hz, 300 nitov, Farebná škála 95 % DCI-P3 Grafická karta: Integrovaná Intel Arc Graphics Zvuk: Technológia Smart Amp, integrovaný mikrofón Web kamera: FHD (1080p) Polohovacie zariadenie: Touchpad Podsvietená klávesnica: áno Numerická klávesnica: áno Čítačka odtlačkov prstov: nie Súčasť balenia: Dotykové pero (s podporou ASUS Pen SA203H-MPP2.0) Sieť: nie Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11be 2*2 + Bluetooth® 5.4) Porty USB: 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (rýchlosť prenosu dát až 5 Gb/s) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C s podporou pre zobrazenie/napájanie (rýchlosť prenosu dát až 20 Gb/s) 1x Thunderbolt™ 4 s podporou pre zobrazenie/napájanie (rýchlosť prenosu dát až 40 Gb/s) Ďalšie porty: 1x HDMI 1.4 1x 3,5mm kombinovaný audio jack pre slúchadlá/mikrofón Čítačka kariet Micro SD Batéria: 75Wh, 4S1P, 4článková Li-ion Napájanie: USB-C, 65W AC adaptér Farba: Matte Gray (šedá) Rozmery: (Š x V x H) 35,50 x 24,43 x 1,69 ~ 1,74 cm Hmotnosť: 1,80 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 2.85 kg |
| EAN: | 4711636547390 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16", 16" |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Farba: | Šedá |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Webkamera: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Typ procesora: | Intel Ultra 7 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Áno |
| Typové označenie / Modelová rada: | VivoBook |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Určenie: | Kancelársky |
| Max. rozlíšenie: | 1920 x 1200 WUXGA |
| Numerická klávesnica: | Áno |
| Kapacita Disku: | 512 GB |
| Kategória: | Notebooky |
| DisplayPort: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ úložiska: | SSD |
| TouchPad: | Áno |
| Pomer strán: | 16:10 |
| USB 3.x: | Áno |
| Technológia displeja: | IPS |
| MPN: | TP3607SA-OLED190W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
