ASUS Vivobook Flip 14/Core U5-226V/16GB/512GB SSD/Intel UMA/14" OLED/Win11Home/Gray TP3407SA-OLED548WZ
Kód: NBAS-TP3407SA-OLED548WZW
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Model: ASUS Vivobook 14 Flip Operačný systém: Windows 11 Home Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 226V 16 GB 2,1 GHz (8 MB vyrovnávacej pamäte, až 4,5 GHz, 8 jadier, 8 vlákien) Neuronový procesor: Intel® (až 40TOPS) Pamäť: 16GB DDR5 Počet slotov (celkom/voľných): 1x slot DDR5 SO-DIMM (1/1) Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD Rozšíriteľné sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 Optická mechanika: nie Čítačka pamäťových kariet: áno Displej: dotykový 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 OLED, 60Hz, 300 nitov, Farebná škála 95 % DCI-P3 Grafická karta: Integrovaná Intel Arc Graphics Zvuk "Technológia Smart Amp" Web kamera: FHD kamera s funkciou IR pre podporu Windows Hello ; S krytom súkromia Polohovacie zariadenie: Touchpad Podsvietená klávesnica: áno Numerická klávesnica: nie Čítačka odtlačkov prstov: nie Sieť: nie Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11be 2*2 + Bluetooth® 5.4) Porty USB: 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (rýchlosť prenosu dát až 5 Gb/s) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C s podporou pre zobrazenie/napájanie (rýchlosť prenosu dát až 20 Gb/s) 1x Thunderbolt™ 4 s podporou pre zobrazenie/napájanie (rýchlosť prenosu dát až 40 Gb/s) Ďalšie porty: 1x HDMI 2.1 1x 3,5mm kombinovaný audio jack pre slúchadlá/mikrofón Čítačka kariet Micro SD Batéria: 70Wh, 4S1P, 4článková Li-ion Napájanie: USB-C, 65W AC adaptér Farba: Matte Gray (šedá) Rozmery: (Š x V x H) 31,26 x 22,09 x 1,69 ~ 1,71 cm Hmotnosť: 1,57 kg *Nabíjačka nie je súčasťou balenia.Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 2.42 kg |
| EAN: | 4711636547130 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Veľkosť displeja: | 14", 14" - 14,9" |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Farba: | Šedá |
| Displej: | Dotykový |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| DisplayPort: | Nie |
| Typ procesora: | Intel Ultra 5 |
| Technológia displeja: | OLED |
| Numerická klávesnica: | Nie |
| USB 3.x: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Pomer strán: | 16:10 |
| Typové označenie / Modelová rada: | VivoBook Flip 14 |
| HDMI: | Áno |
| Určenie: | Kancelársky |
| Webkamera: | Áno |
| Max. rozlíšenie: | 1920 x 1200 WUXGA |
| Kapacita Disku: | 512 GB |
| Typ úložiska: | SSD |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Kategória: | Notebooky |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Čítačka pamäťových kariet: | Áno |
| Typ notebooku: | Notebook |
| MPN: | TP3407SA-OLED548WZ |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
