ASUS Vivobook 16/X1607AA-MB002W/U5-325/16''/WUXGA/16GB/1TB/Intel int/W11H/Blue/2R X1607AA-MB002W
Kód: 185-X1607AA-MB002WA
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS Vivobook 16 (X1607AA-MB002W) Copilot+ PC * armádní standard MIL-STD 810H * klávesnice ASUS ErgoSense * ASUS AI noise cancelation Operační systém: Windows 11 Home Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 325 (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,1/4,5 GHz, LPE-core 1,6/3,4 GHz, 12 MB cache) Neuronový procesor: Intel® (až 47TOPS) Paměť: 16GB DDR5 na desce Počet slotů (celkem/volných): 1x slot DDR5 SO-DIMM (1/1) Pevný disk: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD Rozšiřitelné sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, 60Hz, 300 nitů, 45% NTSC Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics Audio: SonicMaster, Dirac, integrovaný reproduktor, integrovaný mikrofon Web kamera: FHD (1080p) Polohovací zařízení: Touchpad Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ano Čtečka otisků prstů: ne Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax 1*1 + Bluetooth® 5.2) Porty USB: * 2x USB 3.2 Gen 1 typ A (až 5Gb/s) * 2x USB 3.2 Gen 1 typ C s podporou zobrazení/power delivery (až 5Gb/s) Další porty: * 1x HDMI 1.4 * 1x 3,5mm kombinovaný audio jack pro sluchátka/mikrofon Baterie: 42Wh, 3S1P, 3článková Li-ion Napájení: USB-C, 68W AC adaptér Správa zabezpečení: ochrana bootování BIOS uživatelským heslem, Trusted Platform Module (firmware TPM), webová kamera IR s podporou Windows Hello Barva: modrá (Quiet Blue) Materiál: plast Rozměry: 357x250,6x17,9-19,9mm Hmotnost: cca 1,88kg Záruka: 2 roky Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA. Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-16-x1607/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.97 kg |
| EAN: | 4711636405447 |
| Grafická karta: | Intel |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16", 16 |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Farba: | Modrá |
| Záruka: | 2R |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Modelová řada: | ASUS Vivobook 16 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Paměť - počet slotů celkem: | 1 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| WiDi: | Ne |
| Materiál: | Plast |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Disk - typ: | SSD |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,88 |
| Model: | X1607AA-MB002W |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,1 |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 68 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 250,6 |
| Šířka (mm): | 357 |
| Hloubka (mm): | 17,9-19,9 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | U5-325 |
| Hmotnost: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,5 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 42 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkce Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| MPN: | X1607AA-MB002W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
