ASUS Vivobook 16 X1605VA-OLED248Z, Core 9 270H, 16.0˝ 1920 x 1200 FHD, UMA, 8GB, SSD 512GB, FDOS, FPR, bez AC adaptera X1605VA-OLED248Z
Kód: SKASX1605VA-OLED248ZBS
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
ASUS - Perfektná záruka poskytuje dodatočnú ochranu Vášho ASUS zariadenia pred nehodami. Zaregistrujte svoje zariadenie do 90 dní od kúpy.https://www.asus.com/sk/event/perfectwarranty/
| Part No | 90NB13W3-M00Y00 |
| Sales Model Name | X1605VA-OLED248Z |
| EAN Code | 4711636547437 |
| UPC Code | 199291547438 |
| WEEE | 1.68 |
| BASE UNIT | VSNB13W3-BU311D |
| Marketing Name | ASUS Vivobook 16 |
| Operating System | No preinstalled OS |
| LCD cover-material | Plastic |
| LCD cover-color | Indie Black |
| Top case-material | Plastic |
| Top case-color | Indie Black |
| Keyboard color | Black |
| Bottom case-material | Plastic |
| Bottom case-color | Indie Black |
| Military grade | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Touch Panel | Non-touch screen |
| Panel Size | 16.0-inch |
| Resolution | FHD (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio |
| LED Backlit Unit | LED Backlit |
| Response time | 0.2ms response time |
| Refresh rate | 60Hz |
| Brightness | 300nits |
| Color gamut | 95% DCI-P3 color gamut |
| Contrast ratio | 1,000,000:1 |
| Color depth | 1.07 billion colors |
| Surface texture of display | Anti-glare and low-reflection(AGLR) display |
| Low blue light | 70% less harmful blue light |
| TÜV Rheinland-certified | TÜV Rheinland-certified |
| Screen-to-body ratio | 86% |
| Processor | Intel® Core™ 9 Processor 270H 2.7 GHz (24MB Cache, up to 5.8 GHz, 14 cores, 20 Threads) |
| Chipset | N/A |
| Discrete/Share | Share |
| Intergrated GPU | Intel® Graphics |
| Expansion Slot(includes used) | 1x DDR5 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| On board memory | 8GB DDR5 on board |
| Total System Memory | DDR5 8GB |
| Disclaimer for memory | *Dual-channel memory support requires at least one SO-DIMM module. |
| How to upgrade memory | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Storage | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Front-facing camera | 720p HD camera ; With privacy shutter |
| Wireless | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Keyboard type | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Touchpad | Precision touchpad |
| FingerPrint | FingerPrint |
| I/O ports | 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Audio | SonicMaster Built-in speaker Built-in microphone |
| Voice control | N/A |
| Charger included | Not included |
| Power | TYPE-C, 68W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.4A, 68W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Required charging power | Min: 45W Max: 68W |
| Battery | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Replaceable Battery | No |
| Weight (with Battery) | 1.88 kg (4.14 lbs) |
| Weight (without Battery) | 1.68 kg (3.70 lbs) |
| Dimension (W x H x D) | 35.87 x 24.95 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.12" x 9.82" x 0.78" ~ 0.78") |
| Built-in Apps | MyASUS |
| MyASUS feature | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect TaskFirst Live update AI Noise Canceling |
| Exclusive subscription offers | 3-Month GoPro Premium+ Subscription 1-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2026. N/A 6-Month Dropbox 500GB Subscription 1-Year ASUS Secure Auto-Backup 200GB Subscription *Available in eligible markets only. Eligibility varies by region, device, and time. Terms and conditions apply. See promotion pages for details. |
| Security | McAfee® BIOS Booting User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Ecolabels & Compliances | EPEAT Silver Energy star 8.0 RoHS REACH |
| Reparability Index (for France) | 8.9 |
| Záruka | Celosvetová záruka na hardvér 2 roky, 1 rok záruka na batériový článok |
| Asus Service Hotline: | |
| SR: +421 232 162 621 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 2.61 kg |
| EAN: | 4711636547437 |
| Grafická karta: | integrovaná, Intel |
| Procesor: | Intel Core 9 |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16", 16,0 |
| Veľkosť pamäte: | 8, 0 |
| Farba: | čierna |
| Záruka: | 24/24M |
| USB3 (Type-C): | 2 |
| Typové označenie: | ASUS Vivobook 16 X1605VA-OLED248Z |
| Napájací adaptér v baleni: | Nie |
| Celkový úložný priestor: | SSD 512GB |
| Dokovateľný s dobíjaním: | Neuvedené |
| Určenie: | Internet a kancelária |
| Max. rozlíšenie: | 1920 x 1200 FHD |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ displeja: | Matný |
| Operačný systém: | Free DOS/Bez operačného systému |
| Dotykové ovládanie: | Nie |
| Počet voľných pamäťových slotov: | 1 |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Celkový počet pamäťových slotov: | 1x SO-DIMM |
| Označenie procesora: | Core 9 270H |
| Maximálne rozšírenie pamäte [GB]: | Neuvedené |
| Audio a reproduktory: | Áno |
| Batéria (počet článkov): | 3-článková |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| Lokalizácia klávesnice: | SK/CZ |
| USB 2: | 1 |
| DisplayPort: | 0 |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| VGA (D-sub): | 0 |
| Mobilné rozhranie: | Nie je |
| Bluetooth: | Áno |
| USB 3: | 2 |
| LAN (RJ-45): | Nie je |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Thunderbolt: | Nie |
| HDMI: | 1 |
| Prevedenie: | Plast |
| Hmotnosť [kg]: | 1,88 |
| MPN: | X1605VA-OLED248Z |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
