ASUS Vivobook 16/i9-270H/16GB/512GB SSD/Intel UMA/16" WUXGA/Win11Home/Black X1605VA-OLED2842W
Kód: NBAS-X1605VA-OLED2842WW
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Model: ASUS Vivobook 16 Operačný systém: Windows 11 Home Procesor: Intel Core 9 270H (14 jadier - 6P + 8E, 20 vlákien, P-core 2,7/5,8 GHz, E-core 2,0/4,1 GHz, 24 MB cache) Pamäť: 8GB DDR5 na doske + 8GB DDR5 SO-DIMM Počet slotov (celkom/voľných): 1x slot DDR5 SO-DIMM (1/0) Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD Sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 Optická mechanika: nie Čítačka čipových kariet: nie Displej: 16" FHD (1920x1200) 16:10 antireflexný OLED, 60Hz, 300 nitov, 95% DCI-P3 Grafická karta: Integrovaná Intel® Graphics Audio: SonicMaster, integrovaný reproduktor, integrovaný mikrofón Web kamera: 720p HD Polohovacie zariadenie: Precision touchpad Podsvietená klávesnica: áno Numerická klávesnica: áno Čítačka odtlačkov prstov: áno Armádny štandard MIL-STD 810H Klávesnica ASUS ErgoSense ASUS AI noise cancelation Sieť: nie Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6 802.11ax 1*1 + Bluetooth® 5.4) Porty USB: 1x USB-A 2.0 (rýchlosť prenosu dát až 480 Mb/s) 1x USB-C 3.2 Gen 1 (rýchlosť prenosu dát až 5 Gb/s) 1x USB-C 3.2 Gen 1 s podporou napájania (rýchlosť prenosu dát až 5 Gb/s) 2x USB-A 3.2 Gen 1 (rýchlosť prenosu dát až 5 Gb/s) Ďalšie porty: 1x HDMI 1.4 1x 3,5mm kombinovaný audio jack pre slúchadlá/mikrofón Batéria: 50Wh, 3S1P, 3článková Li-ion Napájanie: USB-C, 68W AC adaptér Farba: India Black (čierna) Materiál: plast Rozmery: 358,7 x 249,5 x 19,9 mm Hmotnosť: 1,88 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 2.85 kg |
| EAN: | 4711636547222 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Procesor: | Intel i9 |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16", 16" |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Farba: | čierna |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Max. rozlíšenie: | 1920 x 1200 WUXGA |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Počet jadier procesora: | 14 |
| Typové označenie / Modelová rada: | VivoBook |
| Pomer strán: | 16:10 |
| Kategória: | Notebooky |
| TouchPad: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Kapacita Disku: | 512 GB |
| Vlastnosti displeja: | Antireflexný |
| Určenie: | Kancelársky |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| Technológia displeja: | OLED |
| Typ úložiska: | SSD |
| Numerická klávesnica: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Typ procesora: | Intel Core i9 |
| DisplayPort: | Nie |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ HDD: | Bez HDD |
| Webkamera: | Áno |
| MPN: | X1605VA-OLED2842W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
