ASUS Vivobook 16 Flip/U7-258V/32GB/1TB SSD/Intel Arc/16" WUXGA/Win11Home/Matte Gray TP3607SA-OLED099W
Kód: NBAS-TP3607SA-OLED099WW
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Model: ASUS Vivobook 16 Flip Operačný systém: Windows 11 Home Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 258V 32 GB 2,2 GHz (12 MB vyrovnávacej pamäte, až 4,8 GHz, 8 jadier, 8 vlákien) Neurálny procesor: Intel® AI Boost NPU až do 47TOPS Pamäť: 32 GB LPDDR5X pamäť na doske Pevný disk: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD Rozšíriteľné sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 Optická mechanika: nie Čítačka pamäťových kariet: áno Displej: 16" WUXGA (1920 x 1200) OLED Pomer strán 16:10, Obnovovacia frekvencia 60 Hz, Maximálny jas 300 nitov, maximálny jas HDR, Farebný gamut 95 % Farebný gamut DCI-P3, Hĺbka farieb 1,07 miliardy farieb, Lesklý displej Grafická karta: Integrovaná grafická karta Intel® Arc™ Graphics Audio: 2x reproduktor Dolby Atmos; mikrofón Web kamera: Infračervená webkamera s funkciou Windows Hello Polohovacie zariadenie: Precision Touchpad Podsvietená klávesnica: áno Numerická klávesnica: áno Čítačka odtlačkov prstov: nie Sieť: nie Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax, 2*2 + Bluetooth® 5.3) Porty USB: 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (rýchlosť prenosu dát až 5 Gb/s) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C s podporou pre displej/napájanie (rýchlosť prenosu dát až 20 Gb/s) 1x Thunderbolt™ 4 s podporou pre displej/napájanie (rýchlosť prenosu dát až 40 Gb/s) Ďalšie porty: 1x HDMI 2.1 TMDS 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5mm) Batéria: 75Wh, 4S1P, 4článková, lítium-iónová Napájanie: 65W USB-C AC adaptér Farba: sivá (Matte Gray) Materiál: hliník + plast Rozmery: 355 x 244,3, x 16,9-17,4 mm Hmotnosť: 1,8 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 4711636386753 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16", 16" |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Farba: | Šedá |
| TouchPad: | Áno |
| Kategória: | Notebooky |
| Typové označenie / Modelová rada: | VivoBook |
| Čítačka pamäťových kariet: | Áno |
| Typ procesora: | Intel Ultra 7 |
| Určenie: | Kancelársky |
| Numerická klávesnica: | Áno |
| Hmotnosť netto [kg]: | 1,8 |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Typ úložiska: | SSD |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Technológia displeja: | OLED |
| Pomer strán: | 16:10 |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Webkamera: | Áno |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Max. rozlíšenie: | 1920 x 1200 WUXGA |
| Kapacita Disku: | 1 TB |
| MPN: | TP3607SA-OLED099W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
