ASUS TUF Gaming 1200W Gold/1200W/ATX/80PLUS Gold/Modular 90YE00S0-B0NA00
Kód: 22040710391A
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
ASUS TUF Gaming 1200W Gold je efektivní, odolný a spolehlivý PSU Vlastnosti * certifikát 80 PLUS® Gold * dvojitá kuličková ložiska ventilátoru * kompatibilní s ATX 3.0 * plně modulární kabely Technické parametry Výkon: 1200W Formát: ATX 12V Typ ventilátoru: 135mm Rozměry: 150x150x86mm Hmotnost: 2,66kg Účinnost: až 92% Vstupní napětí: 100-240V ac DC výstupní napětí: +3,3V +5V +12V -12V +5Vsb Konektory: * 1x MB 24/20-pin * 2x CPU 4+4-pin * 2x PCI-E 16-pin * 3x PCI-E 8-pin * 5x SATA * 4x PERIPHERAL Obsah balení: * 1x napájecí kabel * 1x napájecí kabel základní desky (610mm) * 2x kabel CPU (650mm) * 2x PCI-E Gen 5 16pin kabel (675mm) * 1x PCI-E 1-to-1 kabel (675mm) * 1x PCI-E 1-to-2 kabel (675mm) * 1x SATA 1-to-2 kabel (400+120mm) * 1x SATA 1-to-3 kabel (400+120+120mm) * 1x peripheral 1-to-4 (400+150+150+150mm) * 3x TUF Gaming stahovací pásek * 1x uživatelská příručka Záruka: 10 letDodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 3.4 kg |
| EAN: | 4711081786252 |
| Výkon zdroja: | 1000W a viac |
| Farba: | Černá |
| Záruka: | 10 let |
| Ventilátor zdroje (mm): | 135 |
| Napájení MB (pin): | 20/24 |
| Rozměry zdroje (šxvxh mm): | 150x150x86 |
| Konektor napájení CPU (pin): | 4+4pin |
| Formát zdroje: | ATX |
| Vypínač napájení: | Ano |
| Napájení na vstupu (V): | 220/230 |
| SATA 15pin (počet): | 5 |
| PCI-Express celkem: | 5 |
| Modulární kabeláž: | Ano |
| Účinnost zdroje: | 80PLUS Gold |
| Model: | ASUS TUF Gaming 1200W Gold |
| Herní provedení: | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 1200 |
| PCI-E 8pin (počet): | 3 |
| PCI-E 16pin 12VHPWR (počet): | 2 |
| Balení: | Neuvedeno |
| MPN: | 90YE00S0-B0NA00 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
