ASUS ROG/Swift OLED PG32UCDM Gen3/31,5''/QD-OLED/4K UHD/240Hz/0,03ms/Čierna/3R 90LM0CL0-B01971
Kód: 208860099720A
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ROG Swift OLED PG32UCDM Gen3 (PG32UCDM3) Gaming Monitor - 32-inch (31,5 viewable), 4K (3840 x 2160) QD-OLED panel, 240Hz, Blackshield™ film, G-SYNC® compatible, Neo Proximity Sensor, VESA DisplayHDR™ 500 True Black, OLED Care Pro, 90 W Type-C®, and ASUS DisplayWidget Center, DisplayPort™ 2.1 a UHBR20 (80Gbps full bandwith) *GamePlus *Game Visual *VRR Technology (Adaptive-Sync) *Extreme Low Motion Blur *GameFast Input technology *Shadow Boost *Aspect Control *KVM Switch *A.I. Assistant Technology: AI Visual *A.I. Assistant Technology: Dynamic Crosshair *A.I. Assistant Technology: Dynamic Shadow Boost Typ obrazovky: ,QD-OLED Úhlopříčka [palce]: ,31.5 Rozlišení: ,3840 x 2160 Rozteč bodu [mm]: ,0.182 mm Obnovovací frekvence [Hz]: ,240 Hz Poměr stran: ,16:9 Povrch displeje: ,Anti-reflection Jas [cd/m2]: ,1 000 Kontrast: ,1 500 000.1 Odezva [ms]: ,0.03ms (GTG) Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178°/178° Počet barev: ,1076 M Konektory: , *DisplayPort 2.1 x 1 *HDMI (v2.1) x 2 *USB-C x 1 *USB Hub: 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A *Earphone jack Napájení: ,100-240V, 50-60Hz Spotřeba [W]: , <,42W Stand By režim [W]: ,<,0.5 , Montáž na zeď: ,100 x 100 mm Naklápění monitoru: ,+20° ~ -5° Barva: ,Černá Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): ,718 x 531 x 276 Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): , 718 x 413 x 67 Hmotnost [kg]: ,8.7 kg/ 6.0 kg Záruka: ,36 měsíců Stránky výrobce: ,https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-swift-oled-pg32ucdm-gen3-pg32ucdm3/spec/Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 13.11 kg |
| EAN: | 4711636274623 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,182mm |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | QD-OLED |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 718x413x67 |
| Kontrast (statický): | 1 500 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178°/178° |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 8.7 |
| Model: | Swift OLED PG32UCDM Gen3 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 0,03 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ano |
| Senzor okolitého svetla: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 42 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | ASUS ROG |
| Výkon Power Delivery (W): | 90 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 500 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 1000 |
| Flicker Free: | Ano |
| MPN: | 90LM0CL0-B01971 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
