Acer Vero/CB322QKB1bmiiprx/31,5''/VA/4K UHD/60Hz/4ms/Čierna/2R UM.JB2EE.101
Kód: 1878300899000038MA
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Acer CB322QK B1bmiiprx * HDR Ready (HDR 10) * 99% sRGB * BlueLight Shield Pro * AdaptiveSync * Zero Frame Typ obrazovky: VA LED Úhlopříčka: 31,5'' (80cm) Rozlišení: 4K UHD (3840x2160) Obnovovací frekvence: 60Hz Poměr stran: 16:9 Jas: 300 nitů Odezva: 4ms (GTG) Pozorovací úhly (H/V): 178°/178° Audio: 2x 2W Porty: * 2x HDMI (2.1) * 1x DP (1.4) * 1x audio out * 1x napájecí konektor Montáž na zeď: VESA 100x100 Barva: černostříbrná Naklápění monitoru: * otáčení: ano * pivot: ano * nastavení výšky: ano Záruka: 2 rokyDodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 11.4 kg |
| EAN: | 4711474703187 |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178°/178° |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Model: | CB322QKB1bmiiprx |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| HDR: | HDR10 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 2 |
| Modelový rad: | Acer Vero |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Flicker Free: | Ne |
| MPN: | UM.JB2EE.101 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
