Acer Swift Edge 14/SFE14-I51-75MG/U7-355/14''/2880x1800/16GB/512GB/Intel int/W11H/White/2R NX.JVQEC.002
Kód: 18700309507275MGA
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Acer Swift Edge 14 AI (SFE14-I51-75MG) Copilot+ PC *Acer Sense *klávesa Copilot Operační systém: Windows 11 Home Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 355 (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,3/4,7 GHz, LPE-core 1,7/3,5 GHz, 12 MB cache) NPU: Intel® AI Boost, až 49 TOPS Paměť: 16GB LPDDR5x Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: ,14'' WQ2,8K (2880x1800) 16:10 antireflexní OLED, 120Hz, DCI-P3 100%/Adobe 100%, 500 nitů, podpora HDR True black 500, TÜV Low blue/Eyesafe Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics Audio: 2x reproduktor, 2x mikrofon Webkamera: FHD IR USB TNR Polohovací zařízení: Corning® Gorilla® Glass Touchpad s ,Media nebo Meeting režimem Klávesnice: bíle podsvícená bez numerického bloku Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 802.11be 2x2 MU-MIMO Killer™ + BT 5.4 LE Audio) Porty USB: *2x USB-C™ s podporou: USB4® 40 Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™ 4/nabíjení přes USB 5 V, 3 A/DC-in 20 V, 100 W *2x USB 3.2 Gen1 Ostatní porty: *1x HDMI 2.1 *1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) *1x bezpečnostní slot Kensington Baterie: 65Wh Li-ion Napájení: ,napájecí adaptér není součástí (100W USB-C AC) Barva: bílá (Aurora White) Rozměry: 313,7x229,3x9,3mm Hmotnost: 990g Záruka: 2 rokyDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.92 kg |
| Grafická karta: | Intel |
| Kapacita disku: | 500GB |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 14, 14" - 14,9" |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Farba: | Bílá |
| Záruka: | 2R |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Modelová řada: | Acer Swift Edge 14 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Paměť - počet slotů celkem: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - max. velikost (GB): | 16 |
| Express card: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| WiDi: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Hmotnost přesná (kg): | 0,99 |
| Model: | SFE14-I51-75MG |
| Displej - rozlišení: | 2880x1800 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,3 |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 120 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | Bez zdroje |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Typ paměti: | LPDDR5x |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 229,3 |
| Šířka (mm): | 313,7 |
| Hloubka (mm): | 9,3 |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| Přesný model CPU: | U7-355 |
| Hmotnost: | Super lehký do 1 kg |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,7 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 65 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkce Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 49 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
| MPN: | NX.JVQEC.002 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
