ACER NTB Nitro V 16 (ANV16-72-72GC),Core 7 240H,16"WUXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5060,W11H,Black NH.QUNEC.003
Kód: 11295196E


Podrobný popis
ACER NTB Nitro V 16 (ANV16-72-72GC)
Part Number: NH.QUNEC.003
Procesor
Výrobca procesora: Intel
Model procesora: Core 7 processor 240H
Rýchlosť procesora: 2,5 GHz
Počet jadier: 10
Zobrazenie a grafika
Uhlopriečka displeja: 16"
Rozlíšenie displeja: WUXGA 2560x1600
Typ displeja: Anti-Glare IPS
Poměr strán: 16:10
Dotykový displej: Nie
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5060
Pamäť
Štandardná pamäť: 32 GB
Technológia pamäte: DDR5
Ukladanie
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2 - až do 2x 1TB)
Siete a komunikácia
WIFI 6 Intel AX201 802.11ax 2x2 MU-MIMO CNVi: Áno
Bluetooth verzia v5.1: Áno
Rozhrania/porty
1x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
1x USB Type-C port podporujúci: USB 3.2 Gen 2 (až do 10 Gbps) / DisplayPort cez USB-C / Thunderbolt 4 / USB nabíjanie 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W
HDMI 2.1
RJ-45
3.5mm Jack
Kensington lock: Nie
Softvér
Operačný systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Áno
Numerická klávesnica: Áno
Čítačka odtlačkov prstov: Nie
Čítačka pamäťových kariet: Áno
Optická mechanika: Nie
Podsvietenie klávesnice: Áno
Touchpad: Áno
TPM: Áno
Informácie o batérii
Chemické zloženie batérie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energia batérie: 57 Whrs
Popis napájania
135W 5.5mm Slim AC adaptér PCR50%
Fyzické charakteristiky
Farba: Obsidian Black
Rozmery: 361,2 (W) x 278,4 (D) x 25,46 (H) mm
Hmotnosť (približná): 2,5 kg
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 3.69 kg |
| EAN: | 4711474690692 |
| Grafická karta: | NVIDIA, NVIDIA RTX 5060 |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16", 16 |
| Veľkosť pamäte: | 32 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ procesora: | Intel Core 7 |
| Model procesoru: | Intel Core 7 240H |
| Výkon CPU dle PassMark: | 24543 |
| Počet jader: | 10 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.2 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.5 |
| TDP: | 45 |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 2, HDMI, USB 2.0, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | BlueTooth, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Web kamera, Čítačka pamäťových kariet |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| MPN: | NH.QUNEC.003 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
