ACER NTB Extensa 15 (EX215-57-52GH),i5-13420H,15.6" FHD,8GB,512GB SSD,UHD,W11 Pro,Silver NX.EJ8EC.004
Kód: 11295354E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.77 kg |
| EAN: | 4711721080689 |
| Grafická karta: | Intel, Intel UHD |
| Procesor: | Intel i5 |
| Veľkosť displeja: | 15.6, 15" - 16" |
| Veľkosť pamäte: | 8 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Model procesoru: | Intel Core I5-13420H |
| Výkon CPU dle PassMark: | 17007 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.6 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.1 |
| TDP: | 45 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Numerická klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| MPN: | NX.EJ8EC.004 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
