Acer Aspire Go 14/AG14-72P-50ZC/5-120U/14''/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/bez OS/Silver/2R NX.JSUEC.00D
Kód: 18700309507250ZCA
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Acer Aspire Go 14 (AG14-72P-50ZC) Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only) Procesor: Intel Core 5 120U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,4/5,0 GHz, E-core 0,9/3,8 GHz, 12 MB cache) Paměť: 16GB DDR4-SODIMM Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 14'' WUXGA (1920x1200) 16:10 anfireflexní IPS, 300 nitů, 120 Hz Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics Polohovací zařízení: Precision Touchpad Čtečka otisku prstů: ne Klávesnice: bez numerického bloku Web kamera: FHD USB TNR Audio: 2x reproduktor, 2x mikrofon Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + WPAN ( Wifi 6 802.11ax 2x2 MU-MIMO ICPS + BT 5.2) Porty USB: * 2x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5 V, 3 A/DC-in 20 V, 65 W * 2x USB 3.2 Gen 1 Další porty: * 1x HDMI 2.1 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x bezpečnostní slot Kensington Baterie: 53Wh Li-ion Napájení: 65W USB-C AC adaptér PCR50% TCO9.0 Barva: Pure Silver Hmotnost: 1,4kg Záruka: 2 rokyDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.34 kg |
| EAN: | 4711474893888 |
| Grafická karta: | Intel |
| Kapacita disku: | 500GB |
| Veľkosť displeja: | 14" - 14,9" |
| Záruka: | 2R |
| Značka: | Acer |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| WiDi: | Ne |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Disk - typ: | SSD |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,4 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | AG14-72P-50ZC |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,4 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Výška (mm): | 224,3 |
| Šírka (mm): | 313,6 |
| Hĺbka (mm): | 17,9 |
| Presný model CPU: | 5-120U |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 53 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Acer Aspire Go 14 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| MPN: | NX.JSUEC.00D |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
