43'' LG LED 43UH7Q - UHD, 700cd, WebOS, 24/7 43UH7Q-E.AEU
Kód: 20802700320A
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
LG LED ,43UH7Q-E Typ obrazovky: ,ADS Podsvícení: ,Edge Úhlopříčka [palce]: ,43 Rozlišení: ,3 840 x 2 160 Obnovovací frekvence [Hz]: ,60 Poměr stran: ,16:9 Povrch displeje: ,25% matný Jas [cd/m2]: ,700 Kontrast: ,1 200:1 Odezva [ms]: ,8 ms Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178 Počet barev: ,1,07 B. Reproduktory: ,2x 10W Konektory: , *2x HDMI in 2.2 *DP in: Ano *RS232C in: Ano *1x RJ 45 *IR in: Ano *1x USB Type-A 2.0 *1x USB Type C 2.0 (DP ALT Mode) *Audio out: Ano *RS232C out: Ano Napájení: ,Integrované Spotřeba [W]: ,83W Stand By režim [W]: ,0,5 W Třída energetické náročnosti: ,G Montáž na zeď: ,VESA 200x200 mm Naklápění monitoru: , *Naklonění: max. 15° Barva: ,Černá Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): ,970.7 x 559.9 x 29.7 Hmotnost [kg]: ,11,1 Obsah balení: , *Dálkový ovladač *Napájecí kabel *Redukce z phone na RS232C *USB-C kabel Záruka: ,3 Roky Stránky výrobce: ,https://www.lg.com/global/business/commercial-display/digital-signage/standard/43uh7q-e/Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11.3 kg |
| EAN: | 8806096654569 |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 970.7 x 559.9 x 29.7 |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Uhlopriečka ("): | 43 |
| Hmotnosť presná (kg): | 11,1 |
| Model: | 43UH7Q-E |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB-C: | Ano |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.2 |
| Power Delivery: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 83 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 200 x 200 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | LG |
| Výkon Power Delivery (W): | Nepodporuje |
| Farba: | Černá |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 700 |
| MPN: | 43UH7Q-E.AEU |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
