10" rozvodný panel LEXI-Net 4x230V, vypínač, indikátor napětí, kabel 1,8m, 1U NAPPAN-4-10
Kód: 10102464E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
10" rozvodný panel LEXI-net 4x230V, spínač, indikátor napätia, kábel 1,8m, 1U
| Technické informácie | |
| Počet zásuviek | 4 |
| Kŕmiť: | 230 V |
| Veľkosť: | 10"/1U |
| Farba: | čierny |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 26 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| EAN: | 725765541314 |
| Typ príslušenstva: | Napájanie 230V |
| MPN: | NAPPAN-4-10 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
