Zyxel SFP-SX-D 1000BaseSX SFP Module 91-010-204001B

Kód: NTW-ZY-91-010-204001BW
Značka: ZYXEL
€87,25 €72,71 bez DPH
Na sklade do 24 hodín
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

Zyxel SFP-SX-D, Multi-Mode SFP transceiver, LC - Gigabitová rýchlosť a flexibilita - Možnosť výmeny za prevádzky - Kompaktná veľkosť a vysoká hustota portov - Spĺňa priemyselné štandardy - Štandard 802.3z, SFP MSA (Multi-Source Agreement) - Jedno napájacie napätie +3.3 V - Nízky stratový výkon Výhody Gigabitová rýchlosť a flexibilita Rodina transceiverov Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL prináša vysoký výkon a flexibilitu. Ponúka plne duplexné ethernetové porty s gigabitovou rýchlosťou a výmenou za prevádzky. Malá veľkosť a vysoká hustota portov SFP transceivery od firmy ZyXEL prináša kompaktný design a vysokú hustotu portov. Na príklad ZyXEL GS-3012F switch je možné pripojiť až ku 12 optickým linkám - to všetko za dostupnú cenu. Kompatibilný s priemyselnými štandardmi SFP transceivery od firmy ZyXEL sú kompatibilné so štandardom IEEE 802.3z SFP MSA. Umožňujú jednoduchú spoluprácu i so zariadeniami iných výrobcov, ktoré spĺňajú tieto štandardy. Parametre: Citlivosť optického prijímača -17 DBm Vlnová dĺžka 850nm Konektor LC Prenosová vzdialenosť podľa špecifikácie optického káblu 62.5um MMF: 220 m 50um MMF: 550 m Funkčný rozsah Napájacie napätie: 3.15 ~ 3.45 V Maximálny prúd: 300mA Bezpečnostné certifikáty Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 and 1040.11 Compliant CSA TUV Rozmery 56 (dĺžka) x 13.4 (šírka) x 12.46 (výška) mm Prevádzkové podmienky Prevádzková teplota 0 ° C ~ 70 ° C Skladovacia teplota: -40 ° C ~ 85 ° C Vlhkosť: 5% - 95%

Dodatočné parametre

Kategória: SFP moduly
Záruka: 1860 dní
Hmotnosť: 0.04 kg
Kategória: Switche - moduly
Rozhranie: SFP
Médium: Optika - MM
Rýchlosť [Gbs]: 1
MPN: 91-010-204001B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: