Zabezpečovacie systémy

Prečo si vybrať kamerový systém od nás?

Naša spoločnosť je držiteľom licencie pre návrh, realizáciu a údržbu bezpečnostných a kamerových systémov podľa zákona č. 473/2005 z.z. (Licencia udelená Krajským riaditeľstvom policajného zboru v roku 2010).

Na všetky realizované inštalácie poskytujeme doživotnú záruku a rýchly a bezproblémový servis.

Cenovú ponuku Vám vypracujeme bezplatne. Garantujeme najnižšiu cenu v rámci SR. 

Sme certifikovaným partnerom spoločnotí Jablotron a Paradox.

Zabezpečovací systém navrhneme tak, aby spĺňal požiadavky zákazníka a prinášal mu dlhodobý úžitok. U nás máte istotu, že zabezpečovací systém navrhne a precízne zrealizuje tím technikov s viac ako 10 ročnými skusenosťami.

 

Potreba zabezpečovacieho systému

Ochrana vlastného majetku je prvoradá. Objekty bez zabezpečenia sú pre kriminálnikov ľahkou korisťou. Váš alarm Vám umožní kľukne oddychovať na dovolenke, prípadne Vás a váš majetok chráni počas noci doma. Hlasité sirény sú prvé, ktoré páchateľa odstrašia od pokračovania v nezákonnej činnosti. Alarm Vás telefonicky informuje o narušení objektu, prípadne môže byť napojený priamo na políciu (PCO).

 

Vzdialený prístup

Pomocou jednoduchej aplikácie vo vašom telefóne, tablete, prípadne PC môžete ovládať jednotlivé sekcie alarmu a kontrolovať ich stav.

 

Ak máte otázky ohľadom zabezpečovacieho systému, prípadne potrebujete vypracovať nezáväznú cenovú ponuku kontaktujte jedného z našich špecialistov pre zabezpečovacie systémy:

Vladimír Hudec - konateľ: tel.: 0907 800 753, vlado.hudec@ediscomp.sk

edisweb2_monitor