Zabezpečovacie systémy

Nevyhnutnosť zabezpečovacieho systému

Ochrana vlastného majetku je prvoradá. Objekty bez zabezpečenia sú pre kriminálnikov ľahkou korisťou. Váš alarm Vám umožní kľukne oddychovať na dovolenke, prípadne Vás a váš majetok chráni počas noci doma. Hlasité sirény sú prvé, ktoré páchateľa odstrašia od pokračovania v nezákonnej činnosti. Alarm Vás telefonicky informuje o narušení objektu, prípadne môže byť napojený priamo na políciu (PCO).

Vzdialený prístup

Pomocou jednoduchej aplikácie vo vašom telefóne, tablete, prípadne PC môžete ovládať jednotlivé sekcie alarmu a kontrolovať ich stav.

Profesionálna montáž certifikovanou firmou

Montáže vykonávame bez nákladov na dopravu v Bratislavskom, Žilinskom, Trenčianskom, Trnavskom a Nitrianskom kraji. Sme držiteľmi licencie na predaj, montáž a údržbu elektronických zabezpečovacích systémov. Pokiaľ sa zaujímate o realizáciu nového zabezpečovacieho systému, alebo o údržbu už existujúceho systému, kontaktujte nás. Prekonzultujeme s vami možné riešenie a bezplatne pre vám spracujeme cenovú ponuku.

Záruka a servis

Poskytujme záručny a pozáručný servis. Funkčnosť prvkov zabezpečovacích systémov garantujeme bezplatnou doživotnou zárukou (ak nieje závada sôsobená používaním a pri dodržaní servisných prehliadok).

Ak máte otázky ohľadom zabezpečovacieho systému, prípadne potrebujete vypracovať nezáväznú cenovú ponuku kontaktujte jedného z našich špecialistov pre zabezpečovacie systémy:

Vladimír Hudec: tel.: 0907 800 753, [email protected]

Táto stránka využíva cookies. Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies.
edisweb2_monitor